Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! (inkább az érett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! (inkább az érett korosztály: 35felett) Ha egy férfi pár hónapnyi ismeretség után a 2. randin nyíltan kimondja, hogy szívesen szexelne, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy csak őszinte vagy nem akar komoly kapcsolatot csak sexet?
2012. jan. 27. 08:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Esteban, mindektten felnőttek, tudhatják mit akarnak, 12 év korkülönbség ellenére is. Párom és köztem is 12 év van. És komoly kapcsolat, jövőnket tervezzük. Az hogy egyeseknek nem megfelelő, túl soknak tűnik attól még működik csodálatosan.

És hidd el nekem, ismerek olyan 50 évest aki 70nek néz ki, meg olyan 60-ast is aki akármikor leköröz bármiben egy 40-est. Felfogás, hozzáállás kérdése, hogy hogyan éled az életed. Sztereotípia az is, hogy az ember öregkorára betokosodik és jujj milyen öreg lesz amikor a lánya-fia érettségizik. Nem így van, az ember ne hagyja el magát soha. :)

2012. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, nagyon kívánatos vagy és nem tudja megállni, hogy ne közölje.
2012. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Gergo_30F ***** válasza:

"egyenlőre titokban"

1. egyelőre

2. családos, házas, vagy komoly kapcsolata van?

valószínűleg te vagy a hercegnője, akiért mindent fel fog adni! nyilván!

2012. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Esteban válasza:
Figyi! Ha Te tudod mit akarsz Tőle, akkor tedd meg! Változatlanul azt mondom, hogy egy komoly kapcsolathoz sok a 12 év korkülönbség. Gondolkozzz!!!
2012. jan. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Esteban válasza:

14-es Üdvözöllek!

Mindíg vannak üdítő kivételek, úgy látszik Te ezek közé tartozol. Szerencsés vagy.

2012. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Esteban válasza:
Bocsi, kicsit belekeveredtem, 11-est akartam írni.
2012. jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
15-ös Te magadnak válaszolgatsz?
2012. jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Látom helyesbítettél!
2012. jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Én nem tartom soknak ezt a 12évet. Ha az ember jól eltud beszélgetni a másikkal és mindketten tudják mit akarnak, akkor mit számít ki hány éves? A kor csak egy szám. Nincs ráírva az ember homlokára, hogy hány éves. Egy 38 éves pasi is tudhat olyan dolgokat, mint egy huszonéves, sőt. Ha pedig ad is magára, akkor simán leköröz egy tőle 10évvel fiatalabbat.


Egyébként neki nincs senkije. Évekkel ezelőtt elvált a feleségétől, most nincs barátnője sem. Hacsak nem titkolja...

2012. jan. 27. 09:39
 20/24 Gergo_30F ***** válasza:
szerintem a korkülönbség nálatok nem áthidalhatatlan probléma, az biztos, hogy kíván, és mint afféle férfiember, ezt ki is mondja. de ez a "titokban", ez nekem bűzlik, nem a legjobb érv a komoly kapcsolat mellett. persze nagyban függ attól, miért döntöttetek így...
2012. jan. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!