Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan mi a francot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan mi a francot csináljak, össze van nőve a barátom a haverjaival?

Figyelt kérdés

Egyik héten mondja a barátom (20/F) hogy kijönnek a haverjai,ott alszanak nála. Mondom ok.

Következő héten megint kijönnek a barátai,megint ott alszanak,a hétvégének ismét annyi. Még ez is ok,éljen szociális életet.


Erre kitalálja hogy a harmadik hétvégén,azaz most is kint lesznek nála a haverjai egész hétvégén. Na ettől már kiakadtam hogy nincs 1 hónapban 1 rendes hétvégénk együtt és én nem bírom a haverjait,nem tudok ott ülni a gép előtt mint ők és hülye zenéket hallgatni meg sört inni. Kerestem egy teljesítménytúrát ahova elhívtam az egyik barátommal közös haveromat,hogy legalább mi ne üljünk otthon. A barátom mikor ezt meghallotta,elkezdett drámázni hogy őt miért nem hívtam,már biztos nem is akarok időt tölteni vele. Hát azért nem hívtam,mert a drágaság már megszervezte magának a programot,minek zavarjak én bele? Mindegy,kihisztizte hogy ő is akar jönni túrázni.


Ma,a túra előtti utolsó napon megtudtam hogy elhívta az egyik haverját,aki elhívta azokat a haverokat akiket pont ki nem állhatok és miattuk akartam elmenni valamerre a világ végére. Tönkretették az egész hétvégémet mert az hót ziher hogy nem fogom egész nap azoknak fejét bámulni akiket elviselni se tudok!


Most komolyan mi a francot kezdjek ezekkel a haverokkal? Már lassan ott tartok hogy a barátommal nem is szervezek semmit programot mert úgyis folyton a s-ggében lógnak azok a tagok akiket rühellek. És a durva az hogy régen nem volt ilyen,3havonta ha egyszer felé néztek,most meg folyamatosan itt vannak. Már nem bírom ezt :'(

17/L


2012. jan. 27. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyanezt vagy legalábbis az utolsó mondatot megmondhatnád a barátodnak csakhogy vágja mivan...
2012. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki mindent amit gondolok és érzek,semmi épkézláb válasz. Már-már úgy néz ki mintha homokos lenne hogy a folyton nála alszanak meg isznak,engem meg simán "átpakol másik napra" hogy majd vasárnap gyere át. Hát kösz...
2012. jan. 27. 19:03
 3/6 anonim válasza:
100%

Ez ismerős téma! Elég kellemetlen helyzet. Én már ott tartottam, hogy akármennyire szeretem de megmondtam neki, hogy elegem van k*rvára a kis b*zi haverjaiból. Bírom őket, de ne má, hogy mindig ott vannak nála. 24 órából 20-at velük tölt/töltött. Amikor megmondtam neki, hogy változtasson mert ha nem akkor én ezt nem vagyok képes tovább folytatni, észbe kapott egy kicsit. Nem is azt mondom, hogy mindig kettesben kell lenni. De azért legyen már egy kis külön élet a haveroktól. Ja meg ez az együtt alvás a spanokkal jézusom. Sörözgetés stb és már hopp elrepült az idő, nincs kedvük haza gyalogolni, kocsizni már nem lehet mivel ittak. Jó akkor aludjatok itt. Persze.. majdnem többet aludtak ott mint én.

Valahogy hozd a tudtára, de nyugodtan, mert szerintem a fiúkat eléggé felhergeli ez a téma. :/

2012. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ja és persze megbeszéljük, hogy találkozunk majd hív. B*szik felhívni, és nem is jön. Mert neki közbe jött valami, persze kitalálnak valamit a fiúkkal és nem hívna fel, hogy nem jön. Én még véletlenül se tudjak csinálni valamit mert rá kell várni.
2012. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnállak,Vera :( Velem olyan volt hogy megbeszéltük hogy ezzel és ezzel a busszal megyünk be a városba,erre lekéste mert cs-szett figyelni rám mikor magyaráztam és elaludt. Ráadásul egy emlékeztető sms-t is küldtem,azt is figyelmen kívül hagyta. De ha a haverjai hívják,akkor persze nem kés le egy buszt se,nem felejt el sehol se megjelenni.
2012. jan. 28. 21:46
 6/6 anonim válasza:
100%
Válaszolatlan sms-ek nálunk is megvannak. :/ Még nem nőtt be a feje lágyuk!!!
2012. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!