Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Na szóval tanácsokat szeretnék kérni, hogy mit tegyek vagy mit várhatok : 12/L


Szóval van egy fiú osztálytársam akivel még asszem 1. vagy 2. osztályban legjobb barátok voltunk. Akkor mindent együtt csináltunk.Egész idáig folyamatosan piszkált......Megint sokat lógunk együtt. De tényleg olyan sokat hogy az elmúlt 2 hónapban többet voltam vele mint a legjobb barátnőimmel. És valamit érzek de nem tudom mi az.......nem tudom eldönteni hogy az csak barátság vagy több annál....

Csak értelmes válaszokat kérek!


2012. jan. 27. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted mi ezt honnan tudjuk? :)


A te érzéseidet csak te magad ismerheted...


A leírtak alapján lehet kötődés, vagy egy szoros baráti viszony is, ami kialakult köztetek. Vagy talán több... :)


Ezt tényleg csak te tudhatod.

2012. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szilvásbukta mert azt szeretem.
2012. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Xeon88888 igazán köszönöm az értelmes választ
2012. jan. 27. 18:36
 4/9 anonim válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben 12 éves koromban. Ha érzed, hogy nagyon közel áll hozzád, akkor lehet, hogy belezúgtál és valóban többet érzel iránta. Szerintem, hogyha olyan jó barátok vagytok próbáld meg elmondani neki, beszéjétek meg a dolgot. Ha úgy adódik gyeretek össze. 12 évesen is lehet járni, de puszinál, kézfogásnál több ne legyen még. Majd ha idősebbek lesztek jön a többi magától. Ha még lenne esetleg valami kérdésed, szívesen valaszolok, csak privit.
2012. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most akkor mi van? Semmi! Jelenleg ezt érzed, nem tudod megmondani mit, egyenlőre "névtelen". Majd alakul.
2012. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na vajon mi honnan tudjuk? Ez az én kérdésem. Irány fürdeni kislány majd iparkodni lefeküdni!!
2012. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ÉN is 12 éves vagyok..van egy osztálytársam legjobb barátok voltunk..de én belezúgtam...és elmondtam neki..hidd el megbántam.. mert elutasított és egyre kevesebb időt töltöttünk együtt..( legjobb az hogy mikor legjobb barátok voltunk neki volt csaja..és a csaj nem volt féltékeny!..)
2012. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ha jófej srácot fogtál ki akkor mond el!! honnan tudod hogy ő nem érzi ugyan ezt?? :)
2012. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat... kiderült minden...az volt, hogy én nem léptem, ő lépett...most még mindig elég kacifántos a dolog, de a lényeg, hogy ugyanúgy érzünk
2012. máj. 9. 16:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!