Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti megmondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megmondjátok egy lánynak őszintén ha ronda?

Figyelt kérdés

Ha tényleg ronda, és rég nem a "nem igazán tetszel" kategória?

Csak mert én az vagyok és rengetegen mondták rosszindulatból és a hátam mögött. Ha rákérdezek, akkor mindenki ködösít, "valakinek biztos te vagy a legszebb" stb...

Szerintem az őszinteség becsülendő és nem bántódnék meg olyanon, amivel amúgy is tisztában vagyok.


2012. jan. 27. 23:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ronda barátnőm a gimiben. nagyon jó fej volt, most is az.

Az anyukám elvitte őt egy ilyen átváltoztató szalonba, ahol kisminkelték, megváltoztatták a frizuráját, ruhákat adtak rá. Kapott egy koronát két fugára és kész volt.

Mindenki kész volt, amikor bejött másfél hét múlva az osztályba. Láttátok volna a srácok tekintetét. És ezt az egészet az anyukán intézte. Olyan boldogok voltunk, hogy le sem lehet írni. Én azt mondom, hogy odafigyeléssel mindenkin lehet javítani. Azért a barátnőmet előtte is szerették. Persze ezután volt olyan aki megutálta, mert a pasija rá akart szállni a barátnőmre. Keress ilyen helyet te is. Segítenek hidd el. Persze nem olcsó.

2012. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, mert nem akarok senkit ilyesmivel megbántani. Ha nem tetszik, akkor azt mondom, hogy nem tetszik. Ez nem elég kérdező? Miért kell odáig fokozni, hogy "ronda"? :)
2012. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ezt így kerec-perec nem mondanám egy nő szemébe sem, mert tuskóság. Alapvetően az őszinteség híve vagyok, de inkább azt mondom, hogy "nem vagy az esetem", ami talán még igazabb is, mint az, hogy "bocs, de g*cironda vagy", mert nem egyforma az emberek ízlése.
2012. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én csak akkor mondom meg, ha az a lány magyaráz, egyébként alig ismerek ilyen lányt, te se lehetsz olyan csúnya :)
2012. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ilyet csak egy bunkó paraszt mond.... még egy rondának is...
2012. jan. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
28%

F: - Nem fájt?

L: - Micsoda?

F: - Mikor leestél a mennyországból...

L: - Jaj de aranyos vagy :3

F: - ..., mert elég durván néz ki az arcod!

2012. jan. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 mus musculus ***** válasza:
Lusta voltam végigolvasni a válaszokat, úgyhogy elnézést, ha netán ismételnék valakit. Nem vágom, miért kéne mondaniuk bármit is, főleg anélkül, hogy kikérnék a véleményüket. Elég baj az szerencsétlen csajnak, fölösleges, sőt ártalmas az orra alá dörgölni pluszban. Természetesen nem azt mondom, hogy kérdezés esetén hazudni kell, de én még akkor is szépíteném a dolgot a helyükben.
2012. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Furcsabácsi válasza:
Soha!!! Mindenkiben a szépet kell látni!
2012. jan. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Elvileg megmondanám, persze nem így h "ronda vagy", de amúgy nem utasítanék vissza egy lányt se a külseje miatt. Na és te megmondanád egy fiúnak, ha azért nem jössz össze vele, mert ronda?
2012. jan. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!