Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero srácok! Van meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok! Van meleg haverotok?

Figyelt kérdés

Van meleg haverotok? Esetleg meleg barátotok?

Van meleg osztálytársatok vagy munkatársatok? Tudjátok vagy csak sejtitek róla?

Ismertek olyan meleg srácot, akinek tetszetek? Esetleg aki szerelmes belétek?

Öltöztetek már öltözőben úgy, hogy volt ott meleg, akiről tudtad?


Ha igen: Milyen érzés? Hogy viszonyulsz ehhez?


2012. jan. 27. 23:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat.


Igazából arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehet kezelni egy olyan helyzetet, ha a barátod meleg. Vagy egy olyat, hogy együtt kell öltözni egy meleg sráccal. Gondolom ez akkor is lehet kínos, ha nem lép át egy határt.

2012. jan. 28. 09:10
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Én a másik oldalról válaszolok, (ha nem gond). Pár barátom tudja rólam ezt, de nem akadtak ki. Kicsit meglepődtek, mert nem mondták volna meg rólam. A témát én nem firtatom, ha kérdeznek vmit (eleinte elég kíváncsiak voltak), akkor szívesen válaszolok, de én nem szoktam felhozni, h. pl. úúú de jó pasit láttam, nézd. Az együtt öltözéssel szerintem nem igazán lehet gondjuk, mert nem szoktam őket nézegetni, én is csak simán öltözöm, mint bárki más. Tetszeni nem tetszik egyik sem (na jó, mondjuk az egyik nem olyan rossz), de ha tetszenének sem nyúlnék hozzájuk egy ujjal sem.
2012. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
86%
Igen van meleg haverom és ő is csak a haverként tekint rám.
2012. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
5%
Melyik b*zi pontozta le a válaszom? :D
2012. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
8%
Nincs, ne is legyen.
2012. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9%
Adom az előbbit! Én még a házamba sem engednék köcsögöt, az biztos!
2012. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
78%

Van.

Együttöltözés? Sosem volt belőle probléma, nem sztriptízel, ugyanúgy öltözik, mint bárki más. :D Nem néz rám, nem nézek rá.

Ja, egyszer odajött egy srác, hogy szerelmes, mondtam, én nem. Azt hiszem, felfogta. Ennyi.


Nemtom, se pozitív, se negatív, barátnőmnek is van pár homokos ismerőse, lányok-fiúk, nekem is. Na és?

2012. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!