Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Laktatok már közös albérletben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laktatok már közös albérletben az ellenkező nemmel, aki jó barátotok? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2011. dec. 28. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. Két verzió volt: hogy lefeküdtünk, és hogy nem. :)
2011. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Laktam egy lánnyal közös albérletben pár hónapot. Nem volt jóbarátom, így nem is történt semmi.
2011. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Laktam két fiúval pár hónapig,de nem volt semmi, igaz nem is jött be egyik sem.
2011. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer egy főiskolás csoptársammal költöztünk össze, gyors kényszermegoldás volt, mert ő is fiú lakótársat, én meg lányt kerestem, de egymást találtuk. Két hét után megdugott, utána összejöttünk, még két hónapig együtt voltunk, majd szétköltöztünk (beleszerettem másba és nem akartam ezek után vele lakni) ennyi
2011. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!