Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van iwiw-en az az alkalmazás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van iwiw-en az az alkalmazás, hogy Csajok és pasik... nektek mi a véleményetek róla? Mit szóltok hozzá? Miért használjátok? Komoly céllal?

Figyelt kérdés
kíváncsiságból használjátok vagy tényleg akartok vele elérni? esetleg lennétek egy bizonyos lány/fiú véleményére kíváncsiak lenni? vagy akartok vele vkit féltékennyé tenni?
2009. máj. 29. 20:59
 1/7 A kérdező kommentje:
* javítás: kíváncsiságból használjátok vagy tényleg akartok vele elérni vmit? köv. kérdésnél nem kell a lenni... bocsi, nem figyeltem :S mindenfajta vélemény érdekel!!!
2009. máj. 29. 21:02
 2/7 anonim ***** válasza:

Szánalmas....Szánalmas,hogy mindenből társkeresőt csinálnak. Én nem vagyok kíváncsi mások véleményére azon az oldalon. Ha párt akarnék magamnak keresni akkor elmennék bulizni,sétálni akármi amivel emberközelségben lehetek és esély van az ismerkedésre,legvégső elkeseredésemben használnám a chat.hu,love.hu és hasonló magas színvonalú társkereső oldalakat :D

Használni nem használom. Ha használnám se komoly céllal lenne,igaz szerelmet neten nem találsz...Persze vannak kivételek,tőlük elnézést:) De többnyire kamugépek,kitalált emberek vannak fent,akik csak hülyítik a másikat. Ez az én véleményem róla. :D

2009. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem használom, sőt, kifejezetten zavar, hogy véleményt lehet nyilvánítani, naná, hogy névtelenül.. Kapsz egy százalékértéket, ami persze nem fedi a valóságot, sőt, eléggé nevetséges.. Könnyű arc és név nélkül mindenféle hülye kérdésre le - vagy felértékelni a másikat..


22/N

2009. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vicc az egész... Nevetséges, ráadásul egyáltalán nem is hiteles. Mindenesetre elég sokan használják...:P
2009. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! én jól felidegesítettem magam ennek az alkalmazásnak a létével... :@ ez tényleg egy baromság! tulajdonképpen az a bajom, h van 1 fiú, akivel jól elvok, szinte biztos vok benne, h tetszem neki, de egyikőnk sem lép, csak beszélgetünk (msn-en), flörtölünk... erre felveszi ezt az alkalmazást... :@ úgy félek, h összejön egy csajjal... 1x már felvette az Egymás szemébent is, aztán törölte, bár az is lehet, h csak beállította, h ne legyen látható az adatlapján, hát nem tom :( :(
2009. máj. 29. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:

o.m.g.

az még nem jelent nála semmit, ha felvesz egy alkalmazást.

és ha elmegy bulizni? és ha meglát vkit az utcán és megtetszik neki? ne félj már ennyire.

ha akar valamit lép, ha nem akar akko majd találsz jobbat, fiatal vagy, sok a lehetőség még előtted:)

2009. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én egy hete vettem fel, úgy gondoltam ha tetszek vkinek majd névvel ír és lám soknak bejöttem, még az ország különdöző pontjairól is irtak. De csak egy férfi volt/van aki tetszik, leveleztünk ,most meg randizunk hamarosan.
2009. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!