Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszoneves szuz fiukent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszoneves szuz fiukent hogyan kezeljem a hetkoznapokban a szexualitassal kapcsolatos dolgokat?

Figyelt kérdés

26 eves vagyok es eddig meg nem volt baratnom es csak nagyon keves tapasztalatom van szexualis teren. Bevallom, nehezen tudom elfogadni onmagam, kamaszkoromban bebeszeltem magamnak, hogy nem megfelelo az intim meretem, ezert gatlasos, szegyellos es zarkozott lettem, elzarkoztam az ismerkedes elol, nehezen tudok kommunikalni masokkal. Sajnos sokszor gondolnak emiatt melegnek az emberek, pedig errol nincs szo.


Hogyan kellene viszonyulnom a szexualitashoz es a szuzessegem tenyehez a hetkoznapokban? Mert ha bekerulok peldaul egy uj kozossegbe, vagy egy uj munkahelyre, elobb-utobb a parkapcsolati temak es a szexualitas (kulonosen a fiuk kozott) elo fog kerulni a beszelgetesekben es ez engem elegge feszelyez, hisz alig van tapasztalatom, nem tudom, mit mondhatok ilyenkor es igazabol nem is nagyon merek beszelgetni, ismerkedni uj emberekkel, nem tudok megnyilni es aktivan reszt venni a beszelgetesekben, mert elore felek, hogy egyszer elojonnek ezek a temak.


Tudtok valamilyen tanacsot adni ezzel kapcsolatban?


Elore is koszonom es bocsanat, de nincsenek ekezetes betuim!


2012. jan. 28. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy csajozz be és két legyet ütsz egy csapásra.
2012. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy kibeszéld a szexuális életed, ez mindenkinek a magánügye, sőt aki azt így kezeli, arra szerintem csak felnézni lehet.

Nyugodtan ismerkedj, egy lánnyal való összejövetel sem azzal kezdődik, hogy a kezébe veszi a farkad. Beszélgettek, megismered, aztán egy idő múlva jobban is megbízol benne, akkor majd meg tudsz nyílni. Nincs ezzel gond, csak hagyni kell fokozatosan felépülni a dolgot.

2012. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Nem kell, hogy kibeszéld a szexuális életed, ez mindenkinek a magánügye, sőt aki azt így kezeli, arra szerintem csak felnézni lehet."


Olvasd el még egyszer a kérdést.

Nem feltétlen a szexről van szó.

A kérdező már akkor is zavarban érzi magát, ha egyesek a párkapcsolati életükről beszélnek.

Abban meg mi kivetnivaló van, ha esetleg valaki megemlíti, h "fúú egyszer volt egy párom, aki..."

Aztán erre jön mástól a kontra, h "áhh az semmi, nekem olyat csinált, h..."

2012. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, itt most foleg tenyleg arra gondoltam, amit az utolso valaszolo irt. Hogy ezek a temak egy munkahelyen, vagy kozossegben elobb-utobb elokerulnek, a fiuk meg kulonosen szeretnek ilyesmiket megbeszelni. En meg elore felek az ilyen temaktol, ezert inkabb elzarkozok, nem tudok beilleszkedni emiatt, nem tudok fesztelenul beszelgetni az emberekkel, es nyilvan azt nem szeretnem 26 evesen elmondani, hogy nem volt meg baratnom, azt meg plane nem, hogy azert, mert az intim meretem miatt alakult ki a gatlasossagom. Az viszont megint nem jo, ha kivulallo maradok, vagy en leszek a kulonc (egy uj munkahelyen peldaul), mert azt nem szeretik az emberek es ossze fognak sugni a hata mogott.


Persze kezenfekvo megoldasnak tunik, hogy szerezzek egy baratnot, de ettol egyelore eleg tavol vagyok.

Lehet, hogy egy kicsit tulbonyolitom a dolgot es a sajat helyzetemet nehezitettem meg...

2012. jan. 28. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyere csatlakozz hozzánk van egy csajozós közösségünk, neten is tudunk támogatni, segítséget nyújtani neked, hogy becsajozz végre.


Csak facebook elérhetőség kell, írj privátban, ha érdekel és felveszlek egy pillanat alatt.

2012. jan. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd azt nyugodtan, hogy régebben volt egy-két barátnőd, teljesen átlagosak, de mostanában annyira nem erőlteted a dolgot. Ennél nagyobbat ne füllents. Ha feljön ez a téma, először lapíts és csak ha kérdezik, akkor mondd ezt a keveset. Esetleg menj ki wc-re vagy valami, amíg befejezik ezt a témát, vagy próbáld másfele terelni a szót.


Csajozás terén próbálkozz a fiatalabb csajokkal, velük jóval könnyebben fog menni. Sajnos ha ő felhozza ezt a témát, akkor valami frappáns hazugsággal kell előrukkolnod, próbáld tettetni, hogy nem vagy szűz. Viszont nem lehet sokáig hazugságban maradni, ezért tereld másra a szót, ne firtasd ezt a témát. Ha már hónapok óta együtt vagytok és már szexeltetek, akkor kiderülhet az igazság.

2012. jan. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!