Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés
Szóval egy 19 éves srác vagyok. Nők terén csak kevés, és csak negatív tapasztalataim vannak. Viszont nemrég a neten összeismerkedtem egy lánnyal, és az azonos érdeklődési körünk végett elkezdtünk levelezni. Először csak a hobbinkról írtunk egymásnak, majd jött az élet többi nagy kérdése is. Képet is láttunk egymásról, és ezen a területen is kaptam pozitív visszajelzést, és nekem is bejött a csaj. Gondoltam, hogy felvetem azt a lehetőséget, hogy találkozzunk személyesen is, de nem írt egy jó ideig, pedig előtte én már írtam neki, egy másik dologgal kapcsolatban. Gondoltam, hogy akkor megkérdezem, hogy megérkezett-e az előtte írt levelem, mert szokott olyan lenni, hogy nem érkeznek meg a levelek. Rá pár órára, viszont észrevettem, hogy a profilja eltűnt. Nem hiszem, hogy letörölte volna magát, szerintem csak engem tiltott le, és mind ezt az előtt, hogy megkérdeztem volna a személyes találkozót. De kérdem én miért csinálta ezt? Tudom, hogy a neten ismerkedésnek megvan a maga böjtje, még arra is gondoltam, hogy talán az csak egy kamu profil volt, de nem hiszem, hogy van valaki olyan hülye, hogy ennyi energiát fektessen abba, hogy megszívasson valakit. Az is lehet, hogy én szúrtam el valamit, vagy utólag végiggoldolta, és már levelezni sem akar, de akkor miért nem mondta meg? Elfogadtam volna a döntését, nem lett volna ő se, és én se kevesebb. Ezáltal csak az önbizalmam csökkent. Ja, és csaj elmondása szerint 16 éves.
2012. jan. 28. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Komolytalan. Valamiért meggondolta magát, le se sz*rd!
2012. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát haver, sajnos a nők nem egyenes valakik. Valszeg csak áltatott, szóval lépj túl rajta, és keress mást.
2012. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, de gondoltam arra is, hogy az lehetett a baj, hogy túl kedves voltam. Szoktam itt olyanokat olvasni, hogy aki kicsit bunkóbb annak több esélye van lányok terén. Nos nem tudom, hogy ez mennyire igaz. De az is valószínű amit írtatok, megpróbálom elfelejteni ezt az egész helyzetet, de sajnos ezen kattog az agyam...
2012. jan. 28. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok lány csak azért regisztrál ilyen oldalakra, mert:

1. kíváncsi

2. az egoját akarja legyezgetni azáltal, hogy pasik irkászolnak neki, meg dícsérik stb.

3. a kettő együtt


Az is lehet, hogy elbizonytalanodott/meggondolta magát és ezért tiltott le. Neten ez a legegyszerűbb "szakítás" :S Plusz 16 évesen nem hiszem, hogy elég érett arra bárki is, hogy megmondja a szemedbe (legalábbis levélben...), hogy vége.


19L

2012. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem félre értetted, mert ez nem egy társkereső oldal volt, hanem mindannyiunk "nagykedvence", de nem ott írtunk egymásnak először. Ettől függetlenül van a válaszodban logika, és köszi, hogy írtál. Viszont gyakorlatilag még nem is jártunk, ezt inkább a barátkozás/ismerkedés kategóriába tenném. Korától függetlenül azért megmondhatta volna, hogy ennyi volt.
2012. jan. 28. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!