Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nah most ezt mire veljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nah most ezt mire veljem?

Figyelt kérdés
Volt ket srac Sanyi meg Pisti. Sanyival nagyon jo viszonyban vagyok,Pisti nagyon tetszik nekem, ezert gondoltam egy rendezvenyen kioltozok kicsit, mert tudtam, hogy o is ott lesz. Arra gondoltam valami elegansan szexi ruhat kene felvenni, ezert felvettem egy feher bluzra, fekete blezerre, feher mini szoknyara es fekete magas sarku cipore esett a valasztasom. Elindultam a rendezvenyre, es Sanyi es Pisti mar ott volt, de megvartak engem, elore engedtek, majd Sanyi olyasmit kezdett el enekelni, hogy mindjart levetkoztetlek.... Pisti meg ra szolt, hogy hey, ez az enek nem igy van. Majd ra ket napra megint osszefutottam veluk egy bulin, es Pisti tanacsolta Sanyinak, hogy fogjon meg engem maganak, miutan mondtam, hogy nekem nem jon be Sanyi, Pisti ram hajtott.
2011. aug. 16. 09:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mif@sz?
2011. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 twinky ***** válasza:
Ez eleg szarra sikeredett...
2011. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pisti? Eeeez nem piskóta!
2011. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez olyan hol volt hol nem volt történet -.-" itt most mi is a kérdés?
2011. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ma 09:46

Nekem tetszett! :D

2011. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hogy tetszem ennek a Pistinek?
2011. aug. 16. 09:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, de ha ló nincs, szamár is jó alapon jó vagy neki. :-)
2011. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most mivan?
2011. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Es ezt mibol gondolod?
2011. aug. 16. 09:52
 10/14 Ariadne13 ***** válasza:
aki érti, jelezze :DDDD
2011. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!