Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korai lenne felmenni a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne felmenni a baratomek hazaba?

Figyelt kérdés

14 eves vagyok es mar majdnem 1 honapja jarunk:)

Es nagyon hideg van kint es nagyon fazunk..es jo lenne vegre kettesben lenni vele nem egy plazaban:)


Igy mondta hogy kovetkezoleg felmehetnenk hozzajuk mert ugy sem lesz neki sem otthon:D szerintetek jo otlet?


2012. jan. 28. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ te mit akarsz. Miért ne lenne jó ötlet?
2012. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
attol fugg h hogy erzed magad ez toled fugg
2012. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet.De csak ésszel még a Mi korunkban.:-)
2012. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Darkkingdom ***** válasza:
Hány éves a kedves barátod?Gáznak nem gáz,ha felmész,mert ne fázzatok,és egyhónap után nem baj ha elmész hozzá,ellenben ha azért mész fel hozzá,hog y acsókolózáson kívül,bármilyen sexuálos dologba keveredjetek,igen az 14 évesen nagyon nagyon nagyon gáz,nemis beszélve hogy egy hónapja jártok....Remélem érted mire akartam kilyukadni?
2012. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ha tudod a barátodról, hogy nem fog megdugni, akkor nincs probléma, győződj meg róla
2012. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

En semmit nem akarok:D

Vagyis csokolozni.olelkezni.filmet nezni es beszelgetni :))

Meg talan megmaszirozni egymast:D

de semmi tobbet:D

2012. jan. 28. 14:07
 7/15 A kérdező kommentje:

A kedves baratom 15.5 eves:D


es nem akar megduugni. Semmilyen szexualis kapcsolatba nem akarok meg lepni vele:D csak vele lenni kettesbe:) es o is azt szeretne. Nincs rossz szandeka:)

2012. jan. 28. 14:09
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mond el neki is. biztos örülni fog :D
2012. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nem fogtok egyből egymásnak esni,akkor szerintem nyugodtan menj fel hozzá.
2012. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
dehogy lenne, menjél csak
2012. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!