Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki az ideálod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki az ideálod, illetve az a személy akit még álmodban sem képzelnél el magad mellé?

Figyelt kérdés
Itt most csak a külsőre vagyok kíváncsi, a belső tulajdonságoktól eltekintve.
2012. jan. 28. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs külsőre ideálom és elképzelni sem tudok
2012. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
remélem nem olvassa a barátnőm, de jobban mit a mostani... helyes szőke lány helyes arc kék szem jó segg jó mell
2012. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Szeretem a kakaót!
2012. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

[link]


ma akadtam rá a képekre a neten. gyönyörű! már Ő is túl szép, hogy igaz legyen kategória...

2012. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Nekem ez nem jön be már külsőre sem.
2012. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Valahogy így:

[link]

[link]

[link]


És így:


[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=cIc9Yw6ixdU <- jobb oldalt - így videóban jön ki csak igazán a személyisége, és hogy hogyan is néz ki valójában... :)


23/F

2012. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, és azt kihagytam, hogy imádom a macskatekintetű nőket :)) De ez szerintem a képekből lejön. :D


23/F

2012. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pl:Rihanna
2012. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Aki semmi esetre sem:iszik,drogozik,gyenge személyiség,mert nem akarok óvónénit játszani.

Aki igen:jó kérdés.A fekete haj,kék szem,nálam magasabb,nem csontkollekció,erős,bejön:)Ja,és becsüljön meg.Kíváncsi vagyok,hol fogok ilyen pasit találni:D22l

2012. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

lány vagyok, de nála nincs gyönyörűbb nő a világon:

[link]

2012. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!