Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak 25 évesen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak 25 évesen ha még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok és még nem szexeltem se nem csókolóztam és mostanság ez az egész kezd nagyon idegesíteni.

És azon gondolkodom, hogy elmegyek egy k.rvához és lesz ami lesz... Szerintetek ez jó ötlet?


2012. jan. 29. 00:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
14%

ilyesmire találták ki a szakmájukat.

mire vársz még?

2012. jan. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
21%

"azzal, hogy elmész prostihoz, mivel leszel előrébb?"

Hogy hogy mivel lesz előrébb? Nem lesz szűz, tudni fogja milyen jó a szex, milyen egy női test, kérlek ennyivel lesz előrébb ami nem kevés :D Menj nyugodtan prostihoz

2012. jan. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Jól van emberek a többség azt mondta ne mennyek és tényleg jobban belegondolva igazatok van! köszönöm
2012. jan. 29. 00:38
 14/24 anonim ***** válasza:
2012. jan. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%

00:38-as: nyilván nem foglak meggyőzni úgysem, az csak azért írok erre vissza, hogy mások esetleg lássák, és hátha rájuk hat. rád úgysem tudok.


tudni fogja, milyen jó a szex: igen. és? akkor csak mégjobban fog szenvedni a mindennapokban, hogy neki ebből nem jut akármikor. aztán a végén már nem azért fog akarni barátnőt, mert szerelmes, vagy magányos, hanem hogy legyen kit dugni. márpedig vszeg nem lesz annyiszor pénze prostizni, ahányszor rájön. aztán majd lentebb adja, megy az útszéliekhez, és az meg már undorító.


milyen a női test: jó. lát egy nőt meztelenül, tudja hol lesz a lyuk, na bumm. de nem fogja tudni, mi a jó egy nőnek. a prosti megjátssza, hogy jó, még akkor is, ha a pasi amúgy baromi rosszul csinálja. nem fog szólni, hogy rossz, vagy valami, nem kockáztatja a pénzét. úgyhogy igazából ezzel sem tanul semmit.

2012. jan. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%
utolsó: gondolom csaj vagy, te ezt nem értheted, másképp működtök :) Valóban nem a legjobb megoldás, de MESSZE jobb pl havonta 1-2x elmenni egy prostihoz, mint alapból azt sem tudni mi az a szex. Azt meg, hogy nem tud majd nőket kielégíteni... hát úgy sem fog tudni, ha még csak nem is lát soha nőt meztelenül :)
2012. jan. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

az ilyen emberek többnyire csak rossz oldalán fogják meg a dolgokat...


pl a kérdező sem társra vágyik, hanem szexpartnerre... és ezt a nők többsége észreveszi, mert másképp viselkedik ilyen célokkal a férfi. és ez azért eléggé akadályozza őket a barátnő találásban.


az is lehet, hogy még nem is próbálkozott közelíteni rendesen lányok felé, nem nagyon ismerkedett...stbstb. először szerintem ezeket kéne rendesen kipróbálni és fejleszteni, nem rögtön rohanni prostihoz.

2012. jan. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%
Hát, én se sok normális lánynál próbálkoztam, akiknél igen azok mind visszautasítottak. Gondolom a kérdező is hasonló cipőben van. Az átlagos pasik képesek azért 20 éves koruk előtt barátnőt találni, aki e felett is szűz azzal valami gáz van. Én is ilyen vagyok szóval tudom :D
2012. jan. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
54%

A prosti azért jó, mert annyival is kevesebb az ismeretlen és így az is kevesebb amitől félhetsz!

A neten van egy szextanárnő nevű prosti aki kifejezetten a szűz fiúkra specializálódott! :)

2012. jan. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
pasizz!
2012. jan. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!