Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is elmenjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is elmenjek papnak? (jó kép + többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy feladom, hiába mondják sokan, hogy jólnézek ki meg jófej srác vagyok, egyszerűen mindig olyan csajokat fogok ki akiknek van valakije és valamilyen érdek miatt nem dobják azt(itt nem arra gondolok h szeretik... pl.: egy ausztriai útra), vagy épp csak vígasztalásra vagyok jó... Lassan már ott vagyok, hogy papnak megyek vagy bU.zinak, annyira csalódott vagyok már!


[link]


2012. jan. 29. 10:08
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
igen az öltözködés...nem az a tipikus páwa vagyok... igazábólazokat le is nézem feszítenek a 40 kilójukkal a V-nyakú izompolóban azt olyan a mellkasuk mint egy jobb féle fagyistölcsér...:DDD
2012. jan. 29. 10:26
 12/43 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDD De az ilyen szőke,25kg ribiket szereted akkor ne várd h hosszú kapcsolat legyen belőle!! 15/L
2012. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
neeeem az ilyen 25kilósokat szeretem... igaz az egyik majdnem ilyen, de amúgy ha kettesben vagyunk akkor viszonylag normális, csak az a baj h ő arra játszik h vki foglalkozzon vele és szeret játszani, de most az én játékomat játszuk és ez eléggé zavarja is:DDD amúgy meg a normálisabb csajokról: háát megismertem egyet de ott meg csak a vígasztalásra kellettem kb... ritka mint a fehér holló..:)
2012. jan. 29. 10:31
 14/43 anonim ***** válasza:
Majd találsz egy normális lányt!! Ne hogy elmenj papnak vagy b*zinak ,ne legyèl bolond!!! :DDD
2012. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

papnak semmiképp se, ahhhoz komoly elhivatottság kell.

Amúgy meg ilyet se lehet írni, hogy "elmegyek b.zinak", mert az se erről szól (legalább is akiben tényleg megvan a hajlam). És ne hidd, hogy az ő életük is olyan hű de jó, ha pl benne élnél, egy idő után azt unnád meg, hogy ugyanúgy mindenkinek csak szexre kellesz (a többség ugyanis csak arra megy, és nehéz találni normális embert - tapasztalat).

Szóval csak türelem. :)

2012. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Ó hát én türelmes vagyok nagyon, csak már régóta várom azt hogy tényleg találjak egy normális csajt aki nem az a tipikus pózerkodó ribanc..:D
2012. jan. 29. 10:45
 17/43 anonim ***** válasza:
A testeddel tényleg nincs semmi baj, az arcodat nem látom, arról nem tudok nyilatkozni, amúgy tényleg itt rinyál mindenki hogy nem talál pàrt, aztàn nem az olyan lányokhoz mennek oda aki kedvesen rájuk mosolyog már első látásra làtszik,hogy normális, hanem a plázacicákhoz akiknek kint van a fél feneke, azoktól ne várj halálig tartó boldogságot 18l
2012. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ilyen világban élünk. Ezért írtam, ne hidd, hogy a b.ziknak jobb. Bár talán nem is gondoltad azt komolyan :)

a 10.41-es

2012. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Nehogy elmenj papnak! Inkább írd le, hogy hol laksz meg milyennek képzeled el a normális lányt.
2012. jan. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Külsőre: szép legyen az arca, onnantól már h a szeme, haja, melle, popsija milyen az már mindegy


Belső: hát ne legyen annyira butácska, de ha kicsit még az is az sem baj, csak tudja eladni magát:))

lehessen vele vicelődni, szórakozni, beszélgetni komoly és komolytalan dolgokról

legyen őszinte és merje a szemembe mondani h mit gondol, nem telón vagy neten keresztűl merje csak...

az sem baj ha sportól valamit, vagy legalább néha néha eéjárogat vmit csinálni

nem várom el h állandóan velem legyen, deha lehet azért próbáljon meg velem is annyi időt eltölteni minta barátnőivel


Hát kb ennyi, és ezzel szerintem olyan kicsire leszűkítettem a választási lehetőséget hogy ha még van is ilyen az a világ másik felén van:DDD Igen sok az elvárásom?!?!

Lehet sok, de úgy vélem hogy ugyan ezeket én is tudom vizonozni, ha nem többet!

2012. jan. 29. 11:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!