Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ideális nő a média...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális nő a média szerint? És milyen szerinted?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

egyszerü a válasz:

média szerint: csábos,szexi cicababa aki arrogán,önzö,kivül nöies de belül férfias,

szerintem: természetes szépség,csinos,kedves,intelligens,kivül belül nö,azaz,önzetlen,gondoskodó,családcentrikus,hüséges

2012. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

A média a topmodelleket és a műnőket "nyomatja"

Műmell, műszáj, műhaj, műsegg, műribanc.

Én speciel nem erre vágyom. Olyan nőre vágyom, aki kedves, megértő, nem fekszik le fűvel-fával és nem az az életcélja, hogy meghódítsa a világot és a pasikat, hanem törekedne arra, hogy közös életet éljünk és szépen minimális veszekedés nélkül neveljük fel a gyerekeinket, akkor is, ha épp anyagi nehézségekkel küzdünk.

Jó tudom, romantikus hülye vagyok, de remélem, megtalálom a romantikus hülye páromat idővel... :)

2012. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a médiában tényleg a nagyszájú vagánycsajokat nyomatják. De valójában utáljuk a nagypofájú nőket. és nem csak a "romantikus hülyék", meg akik csúnyák. a jó pasik, a sikeres férfiak, az intelligens pasik. mind-mind utáljuk az odamondogatós poénkodós csajokat. ezt muszáj volt leírnom mert nagyon sok lány talán pont a média miatt nagyon el van tévedve.
2012. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Média: agyig felfújt, vihorászó, szintetikus photoshop maca, az IQ-ja egy rozsdás csipeszé, álszent csirke, de amúgy akkora rib@nc, hogy még a világűrből is látni.


Szerintem: Természetes, Szerény, Félénk, Okos, Gondoskodó, Szép, Odaadó, Becsületes. Vagyis a mai trend totális ellentéte.

2012. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

média: makulátlanul szép, mindent megkap

szerintem: jó társ

2012. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
média: VV-s csajok, Horváth Éva, a média azokat szereti, akik jól néznek ki és olcsón megfizethetőek.
2012. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt miért nem hallani a médiából?Nincs egy férfi újságíró sem?
2012. jan. 29. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
nézd, azok lesznek celebek akik celebek akarnak lenni, csinálják a feltünést meg vagánykodni akarnak beszólogatnak meg sértegetnek másokat. a hiányzó önértékelésüket egykis szilikonnal bepótolják. sajnos sok lány hiszi hogy ez nőideál ezért majmolják őket. Ez ostobaság mert a média nem azért ugrálja körbe ezeket mert minden férfinak ez kellene nem ám! Ők médiának kellenek: sztorik a balhék a pletykák a beszólogatások meg a jó nők miatt. de egy férfinak ebből csak a jó nő kell a több elmondhatatlanul visszataszító. sok szép lány van aki tudja magáról hogy szép és úgy gondolja hogy jajj de jó most már csak ezt a fogyatékos viselkedést kell elsajátítania és máris ő lesz minden férfi álma... :S ilyenkor az ostoba ribik azthiszik h biztos csak az elkeseredett csúnya pasiknak kell kedves lány, és még jól le is nézik őket.MINDEN férfinak/fiúnak kívül belül nőies nő kell. (hogy kit dug meg aki megteheti az már teljesen más kérdés.)
2012. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 artycsoka válasza:
Média szerint az átoperált felvarrt zsírleszívott anorexiás nőcék a divat, még a valóságban a természetes szépség az amit a férfiak többsége preferál.
2012. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!