Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tartós egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tartós egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Lehet hogy bután hangzik, de most jöttem össze egy sráccal (tudom, a többség azt fogja mondani, hogy ilyen korban még felesleges, de tényleg azért mert odavagyunk egymásért) De nem akarok lefeküdni vele. Szex nélkül is lehetnek tartósak a párkapcsolatok? Tippek? Köszönöm.(: 15
2012. jan. 29. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szex nélkül elég nehéz tartós párkapcsolatot kialakítani.

Még 15 évesen is. 60 év felett már egyre könnyebb...Mondjuk annyi még nem vagyok, úgyhogy nem tapasztalatból állítom. :D

Ez csak a fiún múlik... A tini kapcsolatok ismerkedés jellegűek... De nem lövöm le a poént.

2012. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szeret a srác akkor nem a szex lesz neki a legfontosabb és vár, ha nem akkor meg nem sokat vesztesz vele
2012. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a válaszokra énis kíváncsi lennék..

szerintem nem korai 15 évesen:)

2012. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mármint hogy együtt legyetek. előző voltam
2012. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Darkkingdom ***** válasza:
Tippet én nem akarok adni mert magadnak kell kitapasztalni,ha mi mondjuk az olyan műűű mindta forgatókönyv szerint csinálnád!De azért mondok egy kettőt mégis XD biciklizés,társasozás,egyéb játékok filmezés,honfoglalózás bármi ilyesmi! Mellékesen 15 évesen sex nélkül lehet simán jó és tartós egy kapcsolat,később már azt mondom hog y asex kell akapcsolatba,de az még nem a ti korosztályotok!
2012. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tertóstejjel...
2012. jan. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha megtudjátok beszélni a gondokat, ha sose unatkoztok a másik mellett.


És a szex... igen le lehet feküdni 15 évesen is, de nincs 100%-os fogamzás gátlás így én csak akkor szexelnék ha már tud a kislány mit kezdeni a terhességgel.

22/L

2012. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!