Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valójában mit gondolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában mit gondolnak a férfiak a nőkről?

Figyelt kérdés

Tudni szeretném, hogy a férfiak valójában, hogy gondolnak a nőkre? Mindenki azt mondja a mai világban dúl az egyenlőség és senkit sem szabad diszkriminálni, de azért én gyakran úgy érzem, hogy a férfiak többséges -ha nem is tudatosan- szexista. De nem tudok a fejükbe látni, ezért szeretném tudni, hogy a férfiak miképp tekintenek nőtársaikra.


18/L


2012. jan. 29. 14:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ez teljesen nőtől függ...


Alapvetően én egyenrangúként kezelem őket - amíg egy nő intelligensnek tűnik első ránézésre, a szemében értelem csillan meg, valamint látszik rajta, hogy nem beképzelt (még akkor sem, ha lenne mire), és egy aranyos, érzelmes lánynak tűnik, addig csak pozitív gondolatokat táplálok iránta.


23/F

2012. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%

Én azt vettem észre, hogy nem diszkriminálják vagy nyomják el őket, hanem inkább félnek, tartanak a nőktől.

A nők már nem egyenlőek, hanem egyenlőbbek az egyenlőnél.

Férfiasak, kemények és flegmák, követelőzőek.

A legtöbb férfi már nem érzi magát férfinak mellettük.

Ha bunkók a nőkkel, az azért van, mert frusztráltak a nőuralom miatt.

A nők irányítanak, parancsolnak, követelnek, közben minden finomság kiveszni látszik belőlük a nagy emancipáció miatt.


26/F

2012. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%
Utolsóval nagyban egyet értek. Nem látni a fejükbe, és sok csakj játzsani akar a férfi kárára, hogy bebizonyítsa magának mennyien odavannak érte.
2012. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Ezt én is megkérdezem,csak visszafelé! Azaz hogy a nők a férfiakról... Ha neked ez is a kérdéseid közé tartozik,asszem meg van a magadhoz való eszed!

A mai nők -tisztelet a kivételnek- már csak arra tudnak gondolni,hogy miként lehetne aljasan diktátorkodni a férfiak felett! Ezzel csak azt érik el,hogy előbb-utóbb mi általánosítani fogunk és egy kategóriába,értékrendbe soroljuk az összes nőt! Akkor aztán vissza a középkorba és kihasználni fogják a nőket! Hát ez lesz a közutálat!!!

2012. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy gondolom, hogy ők is ugyanolyan emberek mint mi, csak náluk jobban dominálnak az érzelmek, mint nálunk. Mondom ezt úgy, hogy eléggé érzelmes vagyok.

Más a gondolkodásuk, beállítottságuk, de úgy gondolom ez érthető, mivel magukban hordozzák az életet (jó, mi is, de mi máshogy :)). A logikájuk néha kibogozhatatlan, de ez is csak amiatt van, hogy az agyuk másként ketyeg.

Úgy gondolom egyenlőek a felek, de ettől még mindkét félnek megvan a maga szerepe. Nem azt mondom, hogy egy nőnek a konyhában, a férfinak pedig a gyárban a helye, de szerintem egy nőnek illik főzni, illetve egy férfinek illene tudni megszerelni ezt-azt.

Párkapcsolatban - ha lenne - úgy tekintenék rá, mint a másik felemre. Valakire, akivel kiegészítjük egymást. Nem alacsonyabb, nem magasabb rendű, ugyanolyan mint én, mégis valamiben más. Eh, nehéz ezt megfogalmazni. :D

21/F

2012. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi vagyok
2012. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Abban azt hiszem így a többséggel egyetérthetek, hogy talán ez visszfelé is igaz, habár én nem kívánom a saját dominanciámat férfiakon kiélni, de egyes nők tényleg képesek ugyan olyan szexizmusra, mint egyes férfiak.
2012. jan. 29. 17:11
 8/27 anonim ***** válasza:

Lenézik őket, mert a külsőre mennek és a pénzre.


Ha olvasod a GYK-t rendszeresen, ez derülhet ki számodra is. Ma már 10 hapsiból 11 utálja a nőket, de búza az nem lesz...

2012. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

,,Lenézik őket, mert a külsőre mennek és a pénzre."

,,Ha olvasod a GYK-t rendszeresen, ez derülhet ki számodra is. Ma már 10 hapsiból 11 utálja a nőket, de búza az nem lesz..."

Jó de azt is nézzük meg kik írják ezt. Csalódott tinik, húszas éveik legelején álló fiúk, akiknek nem jött össze a csaj, ezért a földhöz vágják magukat, mint az ovisok, hisztiznek, durciznak, másokat hibáztatnak. Egyáltalán nem hiszem, hogy a férfiak rendesebbek lennének a nőknél, vagy, hogy a nők jobbak lennének náluk. Egyedül azért látjátok ezt, mert míg a fiúk itt panaszkodnak, addig a tinilányok a barátnőiknek öntik ki bánatukat és nem hibáztatják az egész férfinépet, mert ők másképp gondolkodnak. Arról nem is beszélve, hogy sok normális férfi, aki párkapcsolatban van hülyeségnek tartja ezt az oldalt és nem fog ezen a témán hisztis tinikkel vitázni, mint pl. a párom.

Amúgy semmi bajom a férfiakkal, csak meg kell találni azt aki illik hozzád, akire számíthatsz, akivel boldog vagy, de addig míg megtalálod biztos ér pár csalódás. Ez az élet rendje.

26N

2012. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

"Egyedül azért látjátok ezt, mert míg a fiúk itt panaszkodnak, addig a tinilányok a barátnőiknek öntik ki bánatukat (!)és nem hibáztatják az egész férfinépet, mert ők másképp gondolkodnak.(!)"

26 évesen, hogy a francba mondhatsz ekkora ökörséget? :D:D:D A tinilányok pont arról híresek, hogy nem az ellenkező nemet hibáztatják... :D

A többivel egyet értek...



Kérdező: Én semmit.



21F

2012. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!