Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valójában mit gondolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában mit gondolnak a férfiak a nőkről?

Figyelt kérdés

Tudni szeretném, hogy a férfiak valójában, hogy gondolnak a nőkre? Mindenki azt mondja a mai világban dúl az egyenlőség és senkit sem szabad diszkriminálni, de azért én gyakran úgy érzem, hogy a férfiak többséges -ha nem is tudatosan- szexista. De nem tudok a fejükbe látni, ezért szeretném tudni, hogy a férfiak miképp tekintenek nőtársaikra.


18/L


2012. jan. 29. 14:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, még magamon is, hogy elég összetett amit a nőkről gondolunk.Van benne az, hogy minden nő qrva, csak különböző mértékben,néhányan egész elenyésző mértékben.Meg hogy szeretjük is őket, mert szépek, okosak(is tudnak lenni),aranyosak, szerethetőek, megértőek,odaadóak.De haragszunk is rájuk, mert amikor nem az előbb felsorolt tulajdonságaikat gyakorolják, akkor hisztisek, utálatosak, nyafogósak, buták,nem figyelnek oda.persze sok pro és kontra van még a nőkkel kapcsolatban, de a vége úgyis ugyanaz, hogy érdemes velük foglalkozni,mert az az időszak, amikor jók velünk, sokkal többet ér,mint amikor rosszak velünk.Nekem meg éri/érné az a pár szép pillanat is életenben, amit csak egy nő tud adni.Sokszor úgy érzi az ember, ha van nője, hogy leg szívesebben ott hagyná,de 1 pillanattal később már meg is gondolja magát....Tudom, hogy mi sem vagyunk hibátlanok,és fogalmam sincs, hogy vélekednek a nők rólunk,főleg, hogy rólam.
2012. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 mountain ***** válasza:

Kedves előző! Azt hiszem én elmondhatom magamról, hogy már van tapasztalatom az élet területén,így hát rólam nem mondhatod azt,hogy a levegőben beszélnék, és hát sajnos keserű tapasztalataim vannak a női viselkedésről. Anyukám mondta egy beszélgetésünk alkalmával éppen tegnap,mikor próbáltam kiönteni neki a gondom,miszerint senkinek sem kellek,tudod mit válaszolt? Azt amit egészem mostanáig nem igen mondott ki,de tegnap beszédes hangulatban volt, és elszólta magát. Ezt mondta: "Tudod,miért nincs neked senkid? Mert nincs pénzed,és ameddig nem lesz,addig nem is lesz senkid"

Ledöbbentem,mert anyu eddig mindig bevédte a női nemet, és soha sem mondott ilyet.

Gyorsan ki is használtam a pillanatnyi helyzetet,és hamar megkérdeztem: " Akkor a nők többsége haszonleső?"

Láttam a szemén hogy rádöbbent,mit mondott ezelőtt,és hogy már nem tud belőle csak úgy kitáncolni,így aztán hogy valamiképp mentse a helyzetet,és ne kelljen kimondania,felhúzta a vállát, és csak ennyit mondott: "Hááát....." Ez nekem így is egy fajta válasz,sajnos.

2012. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 mountain ***** válasza:
Illetve a 18.39-esnek,mert látom azóta jött válasz.
2012. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
51%
Tudjátok egy valamit nem értek, mégpedig, ha ennyire nyögvenyelősen megy a férfi-női viszony, akkor miért erőltetik??? A nők ostobák, qrvák, semmirevalók, nyafkák stb. stb... A férfiak bunkók, kretének, s*ggfejek, disznók, qrvapecérek, stb stb... Egymáshoz e kettő hogy illik???? Állandóan megy a balhé, hogy focimeccs kontra szappanopera ! A szexről már nem is beszélve...... Szóval hol itt a logika? Csak a szájtépés megy a nyavajgás megy mindkét nem részéről....Szánalmas!!!!
2012. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

ma 16:22 vagyok megint.

Nekem teljesen más tapasztalataim vannak, én kifejezetten szegény vagyok,na jó, a szegény és a normális közt.

De eddíg volt elég sok barátnőm, abból az egyik 4 év hosszúságú,és nem nézte, hogy nincs pénzem, legalábbis mellettem maradt úgy is évekig.

A nők egy élég nagy %a a pénzt, vagy a jóképűséget nézi csakis kizárólagos tényezőként párválasztáskor.DE én nagyrészt olyan csajokat fogtam ki, akiknek ez nem szempont,szóval lehet csak nekem volt"szerencsém"(azért van az idézőjel, mert minden eddígi csajom, már ex csaj, most nincs senkim, de kialakulóban van valaki)Persze mindenki a saját, és környezetében összeszedett tapasztalatokat ír le, mond ki,nekem ezek a tapasztalataim.mellesleg 23 éves vagyok.

2012. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 mountain ***** válasza:
Mondja 1-olyan ember akinek biztos van. Van 1-latin szálló ige. Csak magyarul tudom ne haragudjatok: " Nehéz a boldogoknak bele gondolni a nyomorúságba."
2012. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

ma 16:22 vagyok ismét, jött pár válasz megint látom

ma 16:41-nek:

mert az ember nem élhet egyedül,társas lény, aki vágyik a szerelem érzésére, a törődésre,és aki itt vagy épp máshol szidja a másik nemet, az vagy sokat csalódott, vagy nem gondolja komolyan.szerintem

2012. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 mountain ***** válasza:
Nem,szidom,viszont nagyon sokat csalódtam. Elég lenne 3-embernek is. Annyira tudnék pedig szeretni,hogy el sem tudom mondani,le sem tudom írni,csak rám emelné valaki a tekintetét. Őt én az égig magasztalnám.
2012. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
ma 16:18-as nem írtam ökörséget, csak épp te nem vagy hajlandó elgondolkozni a lényegen. A nők kevésbé agresszívak és hamarabb kiadják a bánatukat a barátnőiknek, mivel fejlettebb a kommunikációs készségük, mint a férfiaknak, ez TÉNY. Ezért nincs is szükségük arra, hogy itt sírjanak. Amúgy képzeld én is voltam tini, és mindig tudatában voltam, hogy nem lehet egy lapra írni mindenkit... Kis pofátlan.
2012. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
26%

17:50:

Hogy a francba jön ide az agresszió? Azok a siránkozó srácok akik erre az oldalra töltik ki a bánatuk azok agresszívak?

A nőknek nem fejlettebb a kommunikációs képességük, hanem érzelmileg szükségük van arra, hogy kiadják magukból a felgyülemlett cuccot. Enélkül megőrülnének.

Olyan ez mint a vallás: megfoghatatlan érzelmi megnyugvást ad azoknak akiknek szükségük van rá.

A férfiaknak kevésbé.


Viszont elég baj, hogy rosszul értelmezted a szövegem.

Én arról beszéltem, hogy a mai tini lányok ugyan kisírják a barátnőjüknek a gondjaikat, de nem úgy ahogy te azt elképzeled. Nem úgy, hogy "jaj istene, de buta voltam.. hogy hihettem ezt-azt...". Ez maximum az amcsi tini filmekben divat. Valójában megy az osztás, hogy a srác (azaz az ellenkező nem, ahogy fogalmaztam) mekkora köcsög, szemétláda, stb...


Ez a mai divat. Lehet, hogy te nem ez voltál, nem ilyen vagy, de én manapság főként ezt látom.


21F

2012. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!