Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valójában mit gondolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában mit gondolnak a férfiak a nőkről?

Figyelt kérdés

Tudni szeretném, hogy a férfiak valójában, hogy gondolnak a nőkre? Mindenki azt mondja a mai világban dúl az egyenlőség és senkit sem szabad diszkriminálni, de azért én gyakran úgy érzem, hogy a férfiak többséges -ha nem is tudatosan- szexista. De nem tudok a fejükbe látni, ezért szeretném tudni, hogy a férfiak miképp tekintenek nőtársaikra.


18/L


2012. jan. 29. 14:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%

,,A nők kommunikációs készségei meghaladják a férfiakét. A férfiagyban a beszédközpont a bal félteke egy jól körülírható területén található.

Azok a férfiak, akiknek, a beszédközpontja - baleset vagy vérzés, trombózis miatt - sérült teljesen vagy majdnem teljesen elvesztik beszédkészségüket. Hasonló sérülés a nőknél jóval kisebb beszédkárosodást okoz, mivel a nőknek több - legalább még két - olyan agyi központjuk van, ami a verbális funkciók, a beszéd irányításában szerepet játszik. (Meglepődtek?)"

,,A nők többet látnak, hallanak, érzékelnek, vagyis többet észlelnek a világból. Éppen ezért többet is akarnak közölni a másikkal."

Ajánlom figyelmedbe ezt a rovatot:

[link]


Nem értettelek félre, inkább te engem. Egyáltalán nincs gond azzal, ha egy tinilány hibáztatja azt aki pl megcsalja, elhagyja,(ez hozzátartozik a szakítás feldolgozásához)viszont az gond lenne, ha azt tenné mint itt a fiúk többsége, kivetítené haragját egész nemre, csak mert egy valakiben csalódott.

2012. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Na ja :) Olvastam itt mindent! A nők megint ki lesznek használva ,mint a közép korban( ezt megkönyeztem)Imádom:)

-A nők egy része ma is ki van használva sajnos.

-Vannak pasik akik szintén .

Mindig voltak lesznek vannak.

-Nem értjük a másik nemet.

-Nő uralom van BÁR AZ LENNE itt elférfiasodott nő uralom van:)

-olyan szemetek mint a férfiak csak pOcs nélkül ,ha egy pasi csinálja nem baj ,NA DE HA A NŐ

AZ GÁZ

ez a baj ha van egy lány aki hisz megtalálja magának azt a pasit aki tönkreteszi fiukkal szintén SENKI NEM BOLDOG

2012. febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Utolsónak utolsó mondata számomra titok, hogy mit is akart mondani. Fogalmam sincs ott miről beszél.
2012. febr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én egy kommentet sem olvastam el én szeretem a csajokat természetesen elsö benyomás szerint kezelem öket ugy mint egy férfit.
2012. febr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

"-Nő uralom van BÁR AZ LENNE itt elférfiasodott nő uralom van:)

-olyan szemetek mint a férfiak csak pOcs nélkül ,ha egy pasi csinálja nem baj ,NA DE HA A NŐ

AZ GÁZ "


Nem nőuralom van, csak kissé levegőt vehetnek a nők. Még mindig a nők a hátrányos helyzetűek, és napjainkig is ki vannak használva, úgy, hogy a nagy része azt természetesnek veszi.

A férfiaknál sem normális a szemétség, csak ők "nagyobbnak" képzelték magukat mindig is a nőknél (vagy kisebbségi komplexusuk van?)és megengedték maguknak, hogy ők szemetek lehessenek.


A nők sokkal intelligensebbek, mint a férfiak, ami látszik a GyIK-os %-os arányokon is.(kivéve én, mert én direkt osztom a frankót). A nőknek még több okuk lehetne a haragra ( a pasik több ezer év alatt rengeteg fájdalmat okoztak a nőknek), mégis elnyomják magukban. A pasik meg hisztiznek mint a fürdős hímringyók, ha egy nő kicsit határozottabb, mint ahogy nekik kényelmes lenne.

2012. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
nem mindegy?
2012. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

9/26! Ha igazán NŐ vagy és a pároddal együtt felnőttnek érzitek magatokat,akkor inkább segíteni kéne a nálatok fiatalabbnak,vagy legalább próbáljátok meg!

Kérdező! Próbáld meg családon belül is kéréseidet feltenni! Akik jobban ismernek,jobban tudnak reagálni!

Családos Ffi/38

2012. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!