Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » K*rvázás kontra barátnő tartás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K*rvázás kontra barátnő tartás?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban anyagilag, illetve minőségileg: Például havonta eljárni 2x k*rvázni, vagy pedig tartani egy nem olyan csinos barátnőt, és vele mondjuk 3-4x szexelni hetente? Kérdésem csak a szexre vonatkozik
2011. júl. 26. 14:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát a k*rvázás lehet h olcsóbban kijön, de ha barátnőd van az azért jóval többről szól mint h pénzért b*szol.
2011. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Dottorre ***** válasza:
100%
Mindenképpen a barátnő tartás éri meg akkor, ha tudsz rá elég időt is fordítani, hogy ne csak szex legyen köztetek. Ha csak szex, akkor nem barátnő, max szexpartner kontra qrva, akkor is inkább az 1. az mindenképpen tisztább, olcsóbb, és személyesebb.
2011. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
35%
krvázás
2011. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
64%

A kettő között: felszedsz hetente 1-2 csajt és megdugod őket 1-2x. Sokat nem kell költeni, ha dumával meg tudod fűzni őket és utána sincs fenntartási költsége.


36/F

2011. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

mac!

Bocs, hogy ezt mondom, de nem mindenki képes erre a csajfelszedésre. Van, akinek megy, van,. akinek nem.

2011. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Qrva és barátnőfüggő.

Lakással rendelkező, magasabb kategóriájú / bekötőútról felszedett qrva?

Éttermi vacsit, cipőt, utaztatást, koktélokat elváró nő / saját keresettel rendelkező, aki még a fagyiját is magának veszi és ajándéknak nem várja el az aranyékszert?

2011. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
63%

15:08:


Tanulható! Én a válásom után kezdtem csajozni, soha nem voltam csajozós, de akkor belevetettem magam. Szerencsére volt társaságom, akik ezt művelték és 1-2 év alatt megtanultam, hogy hogyan lehet szinte bármelyik csajt felszedni 20-tól 50-ig ...

2011. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Köszi, Mac, reményt adtál nekem! :)
2011. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes kérdés, mert ha a kérdésed csak szexre vonatkozik akkor azt kell, hogy mondjam hogy a k*rvázás jobb.Ha a csaj nem olyan csinos sőt nem is tetszik neked, akkor nem is kivánod annyira ,a minőség se olyan jó, de ez a csaj személyiségétől is függ.Mert a csaj mind lehet akár csúnya is, ha tudja hogy vegyen téged meg nagyon bevállalós akkor inkább vele.A k*rvázással az van, hogy ott te választod kép alapján meg a szebbnél szebb, izgatóbbnál izgatóbb igényes nőciket akik 1 orát veled töltenek.


Visszatérve a barátnőre...ne játszodj mások érzelmeivel, a k*rva legalább tudja hogy te adod a pénzt ő meg szétteszi a lábát.

2011. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Mac008


Hát gratula, nekem meg 30asként is ugyanúgy megy mint 10 éve.Nem tudok változni, pedig tudom a csajózás alapszabályait, de nem tudom elrejteni, hogy én nem vagyok ilyen nagydúmás, vagány fazon.

2011. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!