Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten hogyan lehetne elkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hogyan lehetne elkérni a lány telefonszámát?

Figyelt kérdés

Mostanában jól elbeszélgettünk, de mivel 1 hét szünet van a suliban, így nem is találkoznánk. Így neten keresztül hogy lehetne elkérni a számát?


Mert a szia, add meg a számodat szöveg teljesen hatástalan lenne, ez is biztos.


2012. jan. 29. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
"megadod a telefonszámod?"
2012. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért? Simán kérd el tőle és kész...Mert fel szeretnéd hívni..ennyi
2012. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hívd el valahova....
2012. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szeva csaje meg adod a számodate vagy nem e mert ha neme akkor én meg adom e és hivjál fel e mert beszélni szeretnék velede


én igy mondanám neki ezt meg e tee

2012. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést, de a körülményeket figyelembe véve két lehetőséged van:

- Megvárod az 1 hét szünetet, elkéred élőben a számát.

- Egyszerűen elhívod találkozni netről...

2012. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezaz. Miért annyira fontos a száma? Ha tudsz írni neki neten, akkor simán jó az, beszéljetek meg valamit. Aztán a randin úgyis majd számot cseréltek.
2012. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mark 97 válasza:
Szia,leci megadnad a szamodat?csak azert,hogy akkor is el tudjalak erni mikor nem vagy fent facen. En ezt irnam.
2012. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!