Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit szólnátok, ha simán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha simán a kezetekbe nyomná a lány a telefonszámát?

Figyelt kérdés
Pl buszon utazol, nézed a lányt, ő is téged, és amikor száll le a lány, kezedbe nyomja a telefonszámát, "hívj fel" mondattal. Mit gondoltok az ilyen kezdeményezésről?
2011. júl. 4. 18:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
minek hívjon fel ha egyzser ott vagy és tudnál vele beszélni
2011. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Felhívnám,nem a semmiért nyomta a kezembe :D És semmi rosszat nem gondolok,ezt pasik is szokták csinálni :):)
2011. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Simán felhívnám, ott helyben :D
2011. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Felhívnám:)
2011. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Akkor nem gondolnátok nyomulósnak az illetőt?
2011. júl. 4. 18:47
 6/27 anonim ***** válasza:
Én is felhívnám, és nem, nem lenne nyomulás, elvégre Ő adta neked a telszámát.. :)
2011. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem, úgy értem a lányt nem tartanátok-e annak? :)
2011. júl. 4. 18:49
 8/27 anonim ***** válasza:
Ha felhívom és tudunk beszélgetni, akkor úgyis kiderül, hogy nyomulós-e vagy nem. Ha meg nem lesz köztünk semmi, akkor úgyis mindegy, minek gondolom.
2011. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 BlackSword ***** válasza:
Te mit gondolkodol??? Kaptál egy számot és egy lehetőséget... Én tuti dobnék egy sms-t, hogy neki mikor jó ha felhívom... Már csak azért, mert én pl utálom, ha a wc-n hívnak...
2011. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

18:49 igazad van, végül is mindegy, h akkor már mit gondol. :))


Uccsó, nem nekem adták a számot, csak kíváncsi voltam, h mit reagálnátok egy ilyen esetre. :)

2011. júl. 4. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!