Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz ember/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ember/férfi lennék?

Figyelt kérdés
Mert én nem tudom. 21 éves férfi létemre nem szeretem a sört, bort stb, nem érdekel a foci, nem érdekelnek az autók, nem bámulom meg a "jó nő"ket az utcán, nem akarok minél több valakivel szexuális viszonyba keveredni. Nem izgatnak fel a magazinokban szereplő agyonretusált, üresen tekintetű csajok. Nem szeretek társaságban lenni, mert úgy gondolom az ember nem bízhat meg sok mindenkiben, anélkül meg mi értelme? A felszínes kapcsolatoknak meg ilyen "bratyizásoknak" mi értelme? Én nem látom. Ezek miatt úgy érzem hibásan működöm. Félek, hogy unalmas vagyok. Itthon ülök és a neten olvasok különféle témákban, vagy zenét hallgatok, néha filmet nézek, ha jó idő van letekerem a szokásos ~20km-es útvonalamat biciklivel és ennyi. Minden apróságon tudok rágódni, filozofálni, hogy mi miért történt, hol az összefüggés stb. Szinte minden embernek meg akarom érteni a gondolatait, tetteit, és ha ez nem megy, akkor hülyének érzem magam. Nincsenek céljaim, fogalmam sincs mit kezdjek magammal, hogy mi az életem értelme. Végzettségem kimerül 10 osztályban, mert folyton kiközösítettek meg nem érdekelt és egyszerűen otthagytam az iskolát. Nem szeretem magam, másokat jobbnak látok, ami abban is megnyilvánul, hogy pl úgy érzem mindenki magasabb nálam, pedig 180 cm vagyok. Próbáltam már rávenni magam az öngyilkosságra, de úgy érzem csak felfordulást okozna az egész temetés meg mindenféle ilyen formaság.
2012. jan. 30. 16:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Húzzál el egy stréber egyetemre, ahol csak különcök vannak. Az öngyilkosságnál nyilván úgy gondoltad, hogy akinek nem sikerült az élete még mindig sikerülhet a halála. B*szki mik vannak!
2012. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
józsibácsi80 bekeményített!
2012. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az egyik haverom pont ilyen és a tököm kivan már vele nagyon idegesítő hogy nem megy sehova meg nem is tudom elhívni, hiába mondom neki változtasson már magán, mi lesz vele évek múlva ,aztán minden haverod ott hagy aztán sírhatsz utánuk mikor már késő ha netalántán valami történik veled és visszagondolsz há nem is volt életem ,addig kell élni amíg lehet nem 80 évesen.
2012. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Menyél a hadseregbe. Ott kemény, talpraesett embert faragnak belőled.És jó haverokat is találsz akikkel évek múlva is szívesen meg iszol 1 pohár sört a kocsmában....
2012. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Attól félek én is ilyen leszek, kivéve hogy vannak haverjaim (hardcore szinten haverok), és csorog a nyálam ha egy szép lányt látok:D. Menj egy OKJ képzésre legyen melód, töltsd le Brian Tracy-től a Phoöenix szemináriumot.
2012. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Már megijedtem, hogy a barátom vagy, de néhány dolog nem stimmel. :D
2012. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

na, hát, kisfiam, az a probléma, hogy az egy dolog, hogy neked nem csorog a nyálad a nők után, de hidd el, a nőknek sem csorog a nyála egy alul iskolázott, senkiházi, mihaszna ember után, és ezt most mind nem sértésből mondtam. én 20 éves vagyok, lány, egyszer volt életemben 16 évesen egy 20 éves barátom, aki szintén 10. félévében hagyta ott az iskolát élősködött a szülein (amivel nem lenne probléma, ha tanulna/dolgozna), dolgozni nem fűlött a foga, és az alapvető intelligenciához szükséges dolgok hiányoztak belőle... (alapvetően nem volt egy hülye ember, de engem speciel zavar, ha valaki nem tud mondjuk egy történelmi dologhoz értelmesen hozzászólni, például)

azzal szerintem semmi probléma nincsen, hogy nem akarsz bulizni, inni, én is ilyen vagyok 20 éves létemre, nagyon ritkán járok el, de akkor hatalmasakat bulizom/bulizunk (bár azt hozzá kell tenni hogy 13 éves koromtól kezdve olyan 18 éves koromig kellőképpen kibuliztam magam, jobban is, mint kellett volna :D )....

és, végezetképpen nekem is össz-vissz 2 barátom van (páromon kívül, hiszen őt is valamilyen szinten lelkitársamnak tartom, ami még több is, mint egy barát) és még velük is érdekes a kapcsolatom, amit nem fogok taglalni, mert nem tartozik ide, én sem bratyizok senkivel, ha muszáj, kényszeresen hozzászólok valakihez, de sajnos nagyon előítéletes lettem az évek hosszú során elszenvedett nagy csalódások végett. (ami számomra nem előnyös, mert fodrász leszek nemsokára, szóval nekem is sokat kéne bratyizni, de az embernek, ha muszáj, megoldja..:) )

és talán az életkedved is növekedne egy végzettségtől, és néhány kisstílű bratyitól....

2012. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!