Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek is bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek is bejönnek a latin-amerikai srácok?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten az ilyen olaszos, vagy valamilyen latin-amerikai srácok jönnek be. Sötét bőr, fekete haj és szem. Apum végülis latin-amerikai, vagyis mexikói, félig én is az vagyok. Nekem az ilyen világos bőrű, szemű hajú fiúk nem tetszenek.... Van még valaki ezzel így , attól eltekintve hogy milyen származásúak a szülei???? 17/l
2012. jan. 30. 16:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
"Sötét bőr, fekete haj és szem" Mi nálunk a kisebbség pont ilyen, ők nem jönnek be neked?
2012. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hagy kérdezzem már meg tőled, hogy ez miért érdekel téged? Nem mindegy másnak mi tetszik? Hogyan teszi neked jobbá vagy rosszabbá az életedet ha erre választ kapsz?
2012. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát mexikóban születtem , és nőttem föl 12 éves koromban költöztünk ide. Amúgy az itteni srácok tényleg nem jönnek be
2012. jan. 30. 16:32
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk kisebbségek hívják az ilyeneket. Van kikből válogatnod:D
2012. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be!23N
2012. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
csak hogy tisztázzuk én nem a cigányokról beszélek :)))
2012. jan. 30. 16:34
 7/17 anonim ***** válasza:
Az lehet. De, ha a magyar srácok nem jönnek be, akkor csak ők maradnak neked. Rájuk illik a leírásod.
2012. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szóval akkor amíg Mo. élsz nem lesz barátod?
2012. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jó, értem, nem jönnek be a nem-latinók. ÉS? KI A FRANCOT ÉRDEKEL? Nekem meg te nem jössz be, azt' kész.
2012. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ha leérettségizek , vagyis jővőre akkor visszaköltözünk Mexikóba, és én csak kiváncsi voltam hogy vannak e olyan lányok akiknek bejönnek az ilyen tipusú srácok. Amúgy az évfolyamon vagy 6-8 lánynak jönnek be az ilyen fiúk és ők magyarok...
2012. jan. 30. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!