Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek is bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek is bejönnek a latin-amerikai srácok?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten az ilyen olaszos, vagy valamilyen latin-amerikai srácok jönnek be. Sötét bőr, fekete haj és szem. Apum végülis latin-amerikai, vagyis mexikói, félig én is az vagyok. Nekem az ilyen világos bőrű, szemű hajú fiúk nem tetszenek.... Van még valaki ezzel így , attól eltekintve hogy milyen származásúak a szülei???? 17/l
2012. jan. 30. 16:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
akkor menjél mexikóba pasizni vagy szedj fel egy kancigányt.
2012. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
mi bajuk van a magyaroknak a latin- amerikaiakkal????
2012. jan. 30. 16:50
 13/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan nem tök mind1 milyen a bőr színe? Szerintem meg te túl felszínes vagy, de érthető még a te korosztályodban!
2012. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor minek költöztetek ide?:D Jó utat... Bye:D
2012. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Kedves kerdezö, kerdezed, hogy mi baja a magyaroknak a latin-amerikai sracokkal es kikötöd, hogy nem ciganyokrol van szo! Neked mi bajod van a ciganyokkal?

Nalunk a boritosragcsalok helyett szotyimajszolok a rezesek! Itt ez van!


Szoval, ne valogass es adj egy eselyt a kis Lakatos Hozé-Àrmandó vagy Orsós Áléáléhándrónak!

2012. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Igen, nekem nagyon bejönnek!! :) Imádom őket!

úú tényleg félig mexikói vagy? A kedvenc országom!! Nagyon szeretnék eljutni! Szereted Mexikót?

2012. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hogy legyen még egy normális válasz: igen, szeretem a latin amerikai srácokat, én ízig vérig magyar vagyok, de nekem sem tetszik a nagyon világos bőr, no nem mintha az ránk annyira nagyon jellemző lenne, elvégre mi nem egy szláv népség vagyunk.
2013. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!