Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba. Én 15 a lány pedig 12. A krára tekintve már érett. Szerintetek mit vegyek neki valentin napra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Ha ennyire érett akkor vibrátort
2012. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
12 éves lányra sem hallottam még azt, hogy érett :-D
2012. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gumi maci szörpöt :) és egy rózsaszín csillámpónit :D
2012. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
egy nagy szív alakú nyalókát:)
2012. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15 évesen még te sem vagy érett, nem hogy ő 12 évesen :S
2012. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha tudja,hogy te vagy a hódolója,vegyél neki egy szál vörös rózsát. Ha csak titkos hódoló vagy,írj neki egy levelet. (Nálam biztos siker lenne,ha leírnád az érzéseid és egy szép verset is mellékelnél.) Nem muszáj aláírnod,csak ha akarod.
2012. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azoknak az elsőknek irom hogy nem ugy érett te köcsögök. Hanem már nem babázik hanem felnőtt fejjel nézi a világot.
2012. jan. 30. 18:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Szellemileg lehet hogy érett (amit kétlek), de a "korára való tekintettel" NEM, törvény szerint sem. Amíg be nem tölti a 14et nem javasolnék semmilyen "komolyabb" kapcsolatot, mert büntetőjogi következményei lehetnek. Egyrészt. Másrészt a szülei valószínűleg nem úgy reagálnának ahogy szeretnéd.
2012. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Emberek,azért még nem kell lehordani szegény srácot.Szerintem csak rosszul fogalmazott. És amúgy is,egy figyelmes ajándékról volt szó,nem arról,hogy megdönti-e a csajt vagy sem....
2012. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs tisztában a dolgokkal, láttam a környezetemben ilyet. '6éves srác jóban volt a 13éves kiscsajjal, egyszer hozzábújt a csaj, meglátta az egyik tanárja, utána 3hónapon keresztül darabokra szedte a gyereket a gyermekvédelem, meg a gyámhivatal, ezért írtam hogy inkább ne. Rohadt bürokraták tudnak lenni, bár megértem hogy csak "jót akarnak".
2012. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!