Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok az egyik legjobb barátnőmbe, aki lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel 4 éve legjobb barátok vagyunk, mindent megteszünk egymásért, bármit elmondhatunk egymásnak, már majdnem alakult több is, mint barátság, de mindig az lett belőle, hogy maradjunk meg barátnak, mert ha nem jövünk ki jól kapcsolatban, akkor a barátságunk is rámegy. Szerintem 4 év alatt elég jól megismertük egymást ahhoz, hogy összejöhessünk, csak félek a visszautasítástól megint. Szerintetek mit csináljak? Odaálljak elé és mondjam meg neki, hogy szeretem? Sajnos én is az önbizalomhiányos típus vagyok, nehezen állok oda egy lány elé, pedig nem vagyok az a csúnyatípus, sőt nagyon sokak szerint helyes vagyok. Értelmes válaszokat legyetek szívesek.
2011. dec. 26. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csókold meg!

Biztos volt/lesz rá alkalom. Csak tedd meg.

Ennyi.

2011. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Félénk vagy, ez az egy a baj. Egy nő szavának sose higgy! Mindig sokkal de sokkal több van amögött, amit mond! Ha el tudod érni, hogy ő is akarja, akkor nyertél. Ja, és ne kérdd, hogy járjatok. Ha beszélsz, van ideje az agyát használni, és akkor megint elutasít.
2011. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Volt rá több alkalom is, de nem akartam visszaélni a helyzettel, amúgy több barátnőm is volt már, és 21 éves srác vagyok.
2011. dec. 26. 21:11
 4/10 A kérdező kommentje:
illetve 20 éves a lány.
2011. dec. 26. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ha eddig elutasított akkor a csók kicsit nagy lépés lenne...
2011. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem akartál visszaélni a helyzettel. Pont ez az oka annak, hogy soha nem lesz senkid. Az ilyen helyzetek nem maguktól jönnek, hanem azért mert a nők megengedik, hogy legyenek, de te meg azzal nyugtatgatod magad, hogy tisztességes voltál. Maszlag!


Egy férfi elveszi azt ami kell neki. És a nők férfit akarnak, aki elveszi őket, meg elveszi tőlük azt ami kell neki. Nem nyámnyila alakokat akarnak.

2011. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

"Azt hiszem szerelmes vagyok az egyik legjobb barátnőmbe, aki lány."


A barátNŐd lány? Wow...

2011. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
normális válaszokat vártam, bár látom a magyar internetes társadalomba a mai napig nem ismert az hogy "NORMÁLIS". véletlenül elírtam, mekkora probléma ez...
2011. dec. 26. 21:20
 9/10 anonim ***** válasza:
egyik barátnőmbe, aki lány. meglep, h nem fiú :D . öregem, ilyen fogalmazással nem ezen kéne járnia a hü*ye fejednek.
2011. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ket opcio van:

1. Tul sok mindent tud rolad, tul sok hibad ismeri, s emiatt baratkent elfogad, de ugy veli, hogy tarskent nem felelnel meg, mivel bizonyos szempontokbol egy erosebb emberre van szuksege

2. Szerintem meg amugy keptelenseg, hogy 4 ev utan semmifele vonzalom ne alakult volna ki a reszerol, en a helyedben nem kerdezgetnem, nem dumalnak hanem lesmarolnam.

2011. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!