Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak általában hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak általában hogyan reagálnak ha egy nő szerelmet vall nekik?

Figyelt kérdés
A szituáció a következő: Adott egy férfi és egy nő. 2alkalommal találkoznak úgy, hogy csókolóznak.( 1éve ismerik egymást)Megbeszélik, hogy mindketten szeretnének folytatást. Ha a nő a 3. találkozás alkalmával elmondja, hogy beleszeretett akkor egy férfi, hogyan reagál rá? Mármint arra gondolok, nem ijeszti ez meg a férfiakat? Őszinte válaszokat szeretnék.
2012. jan. 31. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire tetszik a lány.
2012. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Macs1209 ***** válasza:
És hogy a férfi mit akar :) Volt, akinél repestem a boldogságtól, volt amikor ledöbbentem, és volt, hogy úgy éreztem, megfojt, és menekülési kényszerem támadt.
2012. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A férfiak nem mindig tudják kifejezni az érzelmeiket. Egy vallomás után kényszeresen azt érzi majd, hogy neki is "vallania" kell. Mert hát mit lehet arra mondani, hogy "szeretlek", ha maga még ezt nem tudja, vagy nem érti?


Megköszönje?


Mondja ő is, hogy én is szeretlek? De úgy, hogy ez közben nem igazán belőle fakad?


Ne mondjon semmit?


Én szerintem várd meg, amíg ő vall szerelmet. 3 alkalom nagyon kevés ehhez.

2012. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég gáz, nagyon korai.

Képzeld el fordítva a szitut. Oké mi férfiak nem vagyunk ilyen érzelgősek legtöbb esetben, de két találkozás után elég furán venni ki magát nem de?

2012. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ijesztene meg, ha egy nő szerelmet vall, ha én is úgy érzem. De szerintem a férfinek kellene előbb szerelmet vallani. Mégiscsak én vagyok a férfi. Nekem valamiért rosszul esett volna, ha nem én mondtam volna előbb.
2012. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokkolna a dolog így első nekifutásra, valószínű, hogy nem tudnék semmit sem kinyögni a számon, csak annyit, hogy: örülök. és itt ennyi is. 21/F
2012. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire szimpatizál veled. ha esetleg ő is többet érez akkor nyilván örülni fog. ha tényleg semmilyen vonzalmat nem érez akkor le reagálhatja jól, de az is meglehet, hogy megijed... nem lehet tudni.
2012. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ennél egyértelműbb válaszokat még nem kaptam, köszönöm! Akkor nem mondom el neki, megvárom amíg kialakulnak a dolgok.

Így legalább nem is esek annyira pofára, ha ő mégsem úgy gondolja.

2012. jan. 31. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!