Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek ez mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek ez mit jelent? Bejövök neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú(14 éves) és szerintem bejövök neki de nem biztos mert nem tudom eldönteni egyszer tök aranyos de mostanába meg kerül még köszönni se igazán köszön meg rám se néz:S pedig nekem is bejön csak ő nem tudja úgy tudja hogy nekem más tetszik.Szerintetek?
2012. jan. 31. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem most ő abban a stádiumban van, hogy várja a te jelzésed. Próbálj most te nyitni felé. mit tudom én, kérde meg hogy kísérjen el valahová
2012. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
miért tudja úgy ,hogy más tetszik neked? Amúgy mond meg neki. Tudom ,hogy nagyon ijesztő, de megéri. Mert nincs mit veszítened :)
2012. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te vagy az noémi?
2012. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!