Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok mire értendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mire értendő ez? Miért mondjátok egy pasira?

Figyelt kérdés
Mire értitek, mikor ezt mondjátok, hogy (JÓKÉPŰ)!!? :D. Sosem értettem, de ilyenkor mit kell érteni egy fiúnak? Mi alapján határozza meg egy lány, hogy igenis ez jó képű srác!! Am 17/f. kék szem, szőke haj! :D
2012. jan. 31. 17:13
 1/10 _Jessy_ ***** válasza:
Mi a tököm az az "am"?
2012. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elragadó a tekintete, férfias, bejön... ki hogy érti...
2012. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Am (amúgy) omg -.- :D
2012. jan. 31. 17:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy, hogy tetszik; nem feltétlen szép, inkább karakteres arca van, v.miért vonz.
2012. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez lánytól függ, van akinek a vékony másoknak a mackós alkatú srácok jönnek be, valaki a szögletes arcú férfit részesíti előnyben, nekem példàul inkább a làgyabb arcvonàsú fiúk jönnek be,
2012. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 _Jessy_ ***** válasza:
Ja? Bocs, túl öreg vagyok.
2012. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A jóképű az mindig jót jelent (leegyszerűsítve). Attól hogy valakit jóképűnek tartunk az nem jelenti azt hogy tetszik nekünk, csak jóképű. Amúgy meg benne van a szóban: "Jóképű" vagyis jó képű.... ha nem értenéd: jól néz ki az arca, helyes, aranyos.

Minden lánynak más az ideálja. Nekem mondjuk barnahajú, barnaszemű srácok jönnek be, de attól még a szőke kékszműekre is mondom hogy helyesek mert egyszerűen azok.

2012. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat :)
2012. jan. 31. 21:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi az az "OMG" te f@sszopó...
2012. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a kur*a anyad az. az az omg
2012. máj. 5. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!