Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy roma csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy roma csajoknak mindig tetszek?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok magyaroknak nem igen szoktam tetszeni de a roma lányoknak nagyon bejövök többnek is , pedig nem nézek ki romának viselkedésem is szerintem normális ,

mitől lehet?


2012. jan. 31. 17:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
mert sukár vagy..:D
2012. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ez hülyeség szerintem csak beképzeled
2012. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Mert szeretik a fajtársakat.
2012. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Szoszi devla márole!
2012. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
mutass képet magadról, majd én megmondom, hogy bejössz-e :D én magyar vagyok.
2012. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A roma csajok sokszor bátrabbak és jobban kinyilvánítják, hogy bejössz nekik. Elég egyértelmű "gesztusokat" tesz némelyik. Némelyik bunkón, de mégis tetszését nyilvánítja ki. A magyar csajok ha nem is mind, de átlagban szolidabbak, jobban neveltek. Sokszor félénkebbek is.

Szerintem ezért hiheted azt, hogy csak a roma csajoknak tetszel. Az önbizalmad gondolom nem a legnagyobb.

2012. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

A cigánynak bármi jó! xD

Tod, hogy van a mondás, Maris, jó neked a sz*r is! Na, hát nekik is xD

2012. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert ki akarnak használni. Összejöttök, édesget magához, és rá akar venni arra, hogy szexeljetek, és majd gyereket akar tőled. De nem szeretetből, persze. Ha meglett a gyerek, akkor örökké a rabja leszel, csicskáztat, hogy dolgozzál, és tartsad el őt. De ennél a fajtánál nem meglepő az ilyesmi, lásd megélhetési gyerekbiznisz. Szóval óvakodj az ilyenektől, ráadásul ezt tapasztalatból mondom neked. Egyszer engem is el akart kapni egy ilyen példány, de még jó, hogy volt eszem! Tehát elküldtem melegebb éghajlatra. Később, egy másik sráccal lógott ugyanaz a "csajé", és megtörtént, amit sejtettem: már terhes volt! Szegény srácot sajnálom. Óvatos legyél TE is,nehogy így járjál!
2012. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de akár örülhetsz is neki.. :D Én egyszer voltam egy cigány csajjal, hát az nem volt semmi.. :D
2012. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Az nem roma!

Az CIGÁNY!

2012. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!