Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barát furán néz rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barát furán néz rám, szomorúan és mindig a közelemben van, miért lehet?

Figyelt kérdés
kemény 1 hétig jártunk,dobott,mert neki állítólag szebb csaj kell.. mindenki beszólt neki,hogy hülye ha így gondolja de ő csak annyit mondott,hogy másnak a véleménye nem érdekli.Nem csajozott , elvolt,hogy neki nem kell senki.2 hete pedig rámirt,hogy menjünk együtt suliba.. amúgy ha többen megyünk akkor rengeteget beszél,hülyül,de ha ketten akkor nem mer rám nézni meg ideges.. szerintetek lehet,hogy megbánta szakitást?? olyat is vissza halottam,hogy nem mert velem járni.. 15/L
2012. jan. 31. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nah most én élek 1 érdekes világban, vagy, nem 1 ugyan ilyen kérdés lett feltéve tegnap, és nem pont te tetted fel???
2012. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,én tettem,de eltünt az a kérdésem! nem töröltem ki,mikor rámegyek azt irja ki,hogy hiba..
2012. jan. 31. 18:00
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsi,nem tudom mi van kaptam rá pár választ és nem találom
2012. jan. 31. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Nyilván ideges. Eszébe jutott hogy dobott egy jó nőt, és rá ébredt hogy mekkora egy balfa@sz. A helyedben, hagynám a pics.ába, had szenvedjen. Aki hülye haljon meg.


Remélem segített.

2012. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kicsit :D köszi a választ!
2012. jan. 31. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!