Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dönthetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dönthetném el, hogy valójában Ő magát szeretem vagy csak az érzést amit akkor érzek mikor a közelemben van?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 éve nem találkoztunk a barátommal, jártunk majd szakítottunk. Nagyon ritkán beszélünk de én még mindig gondolok rá és szeretném tartani vele a kapcsolatot, de csak nagyon ritkán elérhető a neten. Mit tehetnék? Ez szerelem vagy valami más?


21L


2012. jan. 3. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetbe vagyok én is mint te,mi párhónappal ezelőtt szakítottunk.

Én se beszélek vele,sokan azt mondják az idő begyógyítja a "sebeket" de szerintem csak a fájdalom enyhül,meg hogy,talán egy új kapcsolat majd feledteti a régit,de én ebbe sem nagyon hiszek.

Ez csak te tudhatod,hogy mit érzel iránta. :/

2012. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, régebben. Nagyon sokat, hónapokat szenvedtem miatta. De aztán, ahogy telt az idő, lassan jöttek új dolgok, és neked pedig kicsit erőltetned is kell, hogy nyiss új dolgokra, emberekre. Fájni mindig fájni fog, ha rágondolsz, hogy elveszetted, ha igazán szereted/ted. Csak idővel elhalványul.


20N

2012. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Igen megpróbálom túltenni magam rajta :( csak tényleg nehéz egyfolytában eszembe jut. Hiányzik, még akár csak barátnak is. Rossz ez a bizonytalanság.
2012. jan. 3. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!