Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyesek miért csinálják ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Van egy nagy, majdnem 20 fős társaságunk, mindig együtt megyünk hétvégén bulizni, vagy főzünk valamelyikőnknél, filmezünk, ilyesmi. Van egy lány, akivel különösen jó a kapcsolatatom. Na, ez a lány szerelmes az egyik srácba a társaságból. De nagyon durván. A srác meg szintén érez jóval többet a lány iránt, mint barátság. De akárhányszor rákérdezek valamelyikőjüknél, csak tagadnak. Holott teljesen egyértelmű. Nem akarok beleavatkozni a dologba, de rossz látni őket, hogy így szenvednek. Múlt hétvégén is együtt dvd-ztünk, és a lány sírva ment haza, próbáltam vigasztalni, aztán csak kibökte, hogy nem bír már a srác mellett sokáig lenni, mert szar neki. Aztán meg csak azt mondja később, hogy nem érez semmit. Miért csinálják ezt? Lehetne ezen változtatni? Annyira rossz ezt nézni mindig :/


20/L


2012. jan. 31. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg akarnak egymástól valamit, akkor én így megsúgnám mindkettőjüknek, hogy "hát én azt hallottam, hogy bejössz az xynak"...

Hátha.


De ha csak te látod így, lehet valójában nem annyira akarják egymást.

2012. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez most nagyon gyerekes lesz de egyszerű a dolog.

Xy neked tetszik Z. Z neked tetszik Xy-n akkor ne szórakozzatok már gyerekek. Sok boldogságot :D

2012. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez 2 szende szűz találkozása. Ebből semmi sem lessz, ha eggyikőjük nem vall a másiknak. Az meg hogy tagadnak, gondolom szégyellik, vagy esetleg félnek attől hogy, te elmondod a másiknak. Bár ha mind a 2 iszonyúan szereti 1mást, nem értem hogy nem veszik észre. Vegyél nekik szemüveget az hátha segít:):) nah szar poén volt tudom.

pofozd fel a csajt hogy jöjjön meg az esze, és próbáld rá venni hogy rizsázzon valamit a formának.

2012. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!