Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért panaszkodnak a magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak a magányos lányok, hogy egyedül vannak, amikor ennek csakis és kizárólag ők az okai?!

Figyelt kérdés
Válogatnak, számukra csak az alfahím számít pasinak, ezenkívül a jóképűek, kigyúrtak jöhetnek nekik számításba, a kicsit szerényebb, "csúnyább" srácokat meg "le se tojják"! Akkor milyen jogon panaszkodnak, hogy egyedül vannak?

2012. jan. 31. 20:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én egyedül vagyok, de nem panaszkodom, hogy nincs pasim x). Amúgy én nem bírom sem a divatmajmokat, dsem a hajj de jól nézek ki mais pasikat :P ... sajnos engem többnyire a hülyék találnak meg xD ... bár nálam is magasan van a léc, sem a cigi, sem a pia nem jön be, meg van még pár dolog, de nem az számít, hogy jól nézzen ki, a lényeg, hogy megfogjon a személyisége... de amúgy bárkivel szívesen szóva elegyedek :) ... amúgy azért nincs senkim, mert eddig nagyon zárkózott voltam, és most pedig nem nagyon tudom , hogy is kezdhetném, így nem vagyok egy könnyen megkapható valaki :P, szóval simán megeshet, hogy én is vénasszonyként végzem xD.
2012. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

ugyanaz mint az előttem válaszoló

plusz már bocsi de az sztemm nagyon ciki h a lányoknak kell kezdeményezniük !!!

a lányok arra vágynak h a srác kezdeményez.és ha nem is az akit szeret v nem tetszik neki visszautasítja kivétel ha már incs nagyon elkeseredve.azok a lányok a legelkeseredettebbek akiknek nincs önbizalmuk.vannak olyan lányok akik bunkón is vissza tudnak utasítani de vannak olyanok akik kedvesen.

írok neked priviben

2012. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
uccsó előtti: korrektúra - mindenképpen vénasszony leszel, max a vénkisasszony a félelmetes jövő :))
2012. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

11. vagyok

Nos igaz :D ... csak már este volt xD.

Igen az tényleg idegesítő Minnuska38. És az tényleg nagyon abszurd, hogy a nők kérik meg a férfiak kezét o.O. Ezek nagyrésze nem is igazi férfi. Bár a mai fiatalok nagyrésszéről már azt sem lehet megmondani, ki melyik nemhez tartozik :P.

2012. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Truedavidov ***** válasza:
57%

Én nekem sose volt problémám odamenni a nőkhöz beszélni velük meg ilyesmi, nincsen önértékelési problémám mint a legtöbb "sorstársamnak". Mégis mióta eszemet tudom tojnak rám a lányok. Pedig sok mindent kipróbáltam hátha bennem van a hiba.A lányok 3 mp alatt eldöntik akarnak e tőled valamit vagy sem.Nem egyszer láttam olyan lányt aki kikosarazott, szemét faszikkal akikről én egyből levágtam hogy csak szórakozni akar vele,utána persze sírt hogy milyen szemetek a férfiak.Szerintem a lányok elhiszik a sok baromságot ami a romantikus filmekben van, meg a magazinokban.Én azt mondom nektek lányok hogyha ha tartós kapcsolatra vágytok vegyétek észre ezeket a "szerényebb, "csúnyább" srácokat".

Ha viszont szemeteskukák akartok lenni akkor maradjatok az "alfahímeknél" mert náluk azok lesztek,különben ők nem lennének alfahímek.

2012. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
uccsó, ehhez még annyit hozzátennék, h nem szent az a 3 másodperc. nagyon sok pasiról formálódott át a véleményem pár óra kontakt után. és abban a 3 mp-ben nem csak a látvány van benne, hanem minden, amit érzel a másikból.
2012. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Na tisztázzuk... ismersz egy ötvenéves nőt, aki egyedül van a mai napig, mert válogatós. Ebből te hihetetlen következtető képességeid révén levontad azt a konklúziót, hogy minden magányos lány csak és kizárólag magának köszönheti az egyedüllétét, mert annyira überfinnyás.


Öcsém, te egy zseni vagy... Két plusz IQ-val már díjnyertes strandpapucs is lehetnél, mondanám, hogy miért nincs igazad, de sajnos a válaszom nem jutna el az agyadig (?) úgyhogy nem erőlködöm... A lényeg, hogy nem minden magányos nő vernyog, és nem minden magányos nő marad magányos... Csak te, mert nem látsz át a burkodon, ami körülvesz.

2012. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Vannak nők is, férfiak is akik nagyon válogatnak mégha egyedül is maradnak emiatt.Igaz sok pasi még udvarol kevésbé vonzó csajoknak is, mert meg akarja dugni, hogy levezesse a feszültséget, de persze az ilyen kapcsolat csak épp addig tart amig a pasi megkönnyebbült.A csajok eléggé érzelmi sikon müködnek, mint sok 30-35 éves pasi aki már vágyodik a megállapodásra.Keresik azt a személyt aki iránt éreznek is valamit.Épp ezért egy nőnél sokszor édeskevés ha egy pasi jól néz ki, de a többi kritériumnak nem felel meg.Úgy ahogy neked is lehet kevés lenne komoly kapcsolatra egy dögös de üresagyú csaj.


Amit te leirsz inkább a mai világot ábrázolja, nem a női nemet exkluziv.Ilyen a mai világ, az új generáció, ezt látják mindenhol, agymosás stb.


Itt egyesek nagyon durván megkritizálják a pasikat hogy panaszkodnak és töketlen senkik stb. Hát egy tuti, nem mindenki közvetlen és gátlástalan.Van aki sose küzdi le a gátlásait, van akinek sikerül attörni.Én például tuti nem kezdeményezek csak úgy akárkinél.Ha a csaj nem vesz észre, nem mutatja az érdeklődés nonverbális jeleit miután meglátta az én érdeklődésemet, akkor nincs ismerkedés.Nem vagyunk egyformák, nincs mit erőltetni.Igy is lehet ismerkedni és persze nem szabad panaszkodni.

2012. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért panaszkodnak a magányos fiúk, hogy egyedül vannak, amikor ennek csakis és kizárólag ők az okai?!
2012. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Én személy szerint nem vagyok válogatós fiú, egyszerűen egyik lány se akar velem összejönni!

2012. febr. 23. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!