Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok félteni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok félteni a volt barátotokat/barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor eszembe jut,h mi lehet vele. Remélem, h jól van, biztonságban, nincs baja. Már egyáltalán nem látok bele az életébe, de tudom, h miután kidobott elkezdett inni(nincs kapcsolat a két dolog között), az anyukája súlyos betegségben szenved, egyedül él, soha nem tudott rendes kapcsolatot teremteni. Jha, pluszba megszakította a kapcsolatot a normális barátaival, és most egy idióta töketlen, fölényeskedő pasival haverkodik.

Szval féltem, mert én megszerettem.

Tudom, elfogadtam és már nem is szeretném, h legyen közöttünk vmi. Néha jó lenne egyszer-egyszer megölelni, vagy beszélgetni vele egy kicsit, de már nem tehetem.

19/L (Ő26/F)


2012. febr. 1. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne félteném a volt barátnömet ,még szép.
2012. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem...


Néha eszembejut hogy mi lehet vele, vajon merrefelé evez az élet tengerén, de igazából baromira lesz@rom... tehát a mindennapjaimat / heteimet / hónapjaimat nem tölti ki.


Talán sokat számít ilyen téren az is, hogy hogy lett vége egy adott kapcsolatnak... és hogy mennyire volt fájó az elválás / mennyire bántották meg a felek egymást...


Egyébként nálunk elég durva volt a legvégén, viszont azóta volt már, hogy beszéltünk ilyen / olyan okból (bár már lassan annak is másfél éve, ha nem több..), vagy pl volt, amikor fel is köszöntött születésnapomon (elsőként, pontban éjfélkor hívva - kb fél évre a szakítás után), ilyenek.


Az igazat megvallva, ha véletlenül összefutnánk és felismernénk egymást (amire az esély semmi, mert teljesen más helyen élünk az országon belül), akkor lehet, hogy váltanék vele pár szót, csak hogy mi van vele, stb... végülis miért ne.


Abban az egyben bízom, hogy vigyáz magára. :) De ahogy ismerem biztosan, nem egy elveszett leányzó...


23/F

2012. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is féltem a volt barátnőmet, mert tudom, hogy milyen kis szeleburdi és a probléma megoldóképessége is elég gyér. Szerencsére a mai napig jó kapcsolatban vagyok vele, így sokszor tudok neki segíteni, amikor megkér.


24/F

2012. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen én is féltem


F/36

2012. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!