Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha nincsenek lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha nincsenek lány barátaim azért mert félek a lányoktól?

Figyelt kérdés
17/f
2012. febr. 1. 20:05
 1/5 A kérdező kommentje:
De viszont 1 barátnő jó lenne aki szeretne meg én is szeretném őt csak így nem lehet :S
2012. febr. 1. 20:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz.Csak így később se lesz.Próbáld tisztázni miért félsz tőlük.Próbáld legyőzni,és használj ki minden alkalmat,hogy az elsó szexuális élményeden túl legyél,és rágyere,hogy nincs mitől félni.

De azért óvatosan!!!

2012. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy öreg bácsi vagyok, a korosztályod nyelvezetét nem értem pontosan.

Ha a gáz itt úgy értendő, hogy ciki, kellemetlen neked, mert kinevetnek, lenéznek stb. mások, akkor azzal nem kell törődni. Ne izgasd magad miattuk.

Nincs mitől tartanod A (sic!) lányoktól. Nem harapnak, vagy csak ritkán. Ám csodás dolgokra képesek, ami nélkül semmit nem ér az élet. Ebből indulj ki: Te tökéletes te vagy. Senki, de senki más nincs még egy olyan a közel 7 milliárd emberből, mint te. Mindenki más csak utánzatod lehet. Engedd, hogy szeressenek a csajok, s te is szeresd őket.

Akinek meg nem te kellesz, az nem érdemes a figyelmedre.

2012. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, én mindig jóban voltam a lányokkal, néha több lány barátom volt, mint fiú, csak éppen barátnőm sokáig nem. :)


26/F

2012. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem gáz!!!!! csak probálkozz barátkozni 1 lányal . Menj oda hozzá szia mit csinálsz és beszélgess vele asztán má sztem csajozhacc is vele.
2012. febr. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!