Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják ha sokat godondols...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják ha sokat godondolsz valakire akkor megérzi! Ha ez igaz akkor is megérezné ha mondjuk nem is nagyon ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
Az én esetembe arra gondolok h csak egy párszor láttuk egymást
2012. febr. 1. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor inkàbb csuklik!
2012. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor kezdem az energiát, és mindjárt megy...
2012. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen, történt már velem olyan, hogy egy olyas valaki kezdett el motoszkálni a fejemben, akit csak később ismertem meg rendesen. Nem lett belőle semmi, nem tetszett. Szóval Tuti meg lehet érezni.
2012. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez egy orbitális hülyeség!
2012. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
attól mert te nem hiszel benne még nem hülyeség -.-"
2012. febr. 2. 14:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!