Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Tényleg inkább egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Tényleg inkább egy átlagosan helyes lánnyal jönnétek inkább össze mint egy nagyon széppel?

Figyelt kérdés
Itt GYK-en sokan írták hogy nekik nem kéne nagyon szép barátnő mert idegesítené őket hogy mindenki bámulja az utcán mikor együtt mennek, és nem akarnának folyton azon idegeskedni hogy mikor csapja le a kezükről egy náluk jobb pasi.
2012. febr. 2. 00:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
egyén függő... én szép lány vagyok, és csinos, a párom pedig helyes fiú, ő is folyton azt hajtogatja, h öltözzek fel normálisan, mert utálja, ha más fiú megbámul. Ez visszafelé is igaz... Csak elfogadás kérdése az egész. Mostanában viszont élvezi, és nem akar elrejteni, hanem büszke rá, hogy ilyen barátnője van :)
2012. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
ne legyen egy plasztik cica +ha egy plasztikcicával vagy (csak példa) akkor szerinted hány pasival csalna meg :)? + kb 1 hónapig veled van utánna tovább el egy benga nigger miatt ezért nem szeressük mi az ilyen leányokat :)
2012. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
azzal jönnék össze, akivel jobban egy hullámhosszon vagyunk
2012. febr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem plázacicáról beszélek hanem szép nőről.
2012. febr. 2. 00:22
 5/32 A kérdező kommentje:
egyébként is a plázacicák nem szépek.
2012. febr. 2. 00:22
 6/32 anonim ***** válasza:
52%

Én csak a szép nőkkel jövök össze és ebbe a plázacicák is beletartoznak.


23F

2012. febr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
A külső nem minden:D A szépség pedig relatív. Sziasztok:P
2012. febr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Tudom, nem illik, de visszakérdezhetek? Te szíved szerint egy átlagos, vagy egy nagyon jóképű pasival jönnél össze?

Küldj egy képet, és megmondom, hogy átlagosan vagy-e szép, vagy sem. :) 27F

2012. febr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, de amugy nélküled is tudom 10es vagyok:D


A külső nem minden:D A szépség pedig relatív. Sziasztok:P


Aztaaaa!!! Na most aztán elgondolkozmo magamon. Tényleg nem minden a külső??:O:O:O ... nemár , és tényleg relativ a szépség ?:O


-.-'

2012. febr. 2. 00:59
 10/32 anonim ***** válasza:
10-es vagy? Ha ezt állítod magadról 7-nél feljebb ne kapálózz :)
2012. febr. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!