Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vnas00000 kérdése:

Szerintetek baj?

Figyelt kérdés
arról lenne szó hogy a barátaim szerint h*lye vagyok h jól érzem magam egyedül b.nő nélkül de nem tudom miért de én így nagyol jól érzem magam és nem akarok b.nőt .ez mért lehet? nem vagyok csúnya.
2012. febr. 2. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Éld csak az életed, haver! Ne érdekeljen más véleménye, ha nem vágysz senkire, hát nem!
2012. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális választ:)
2012. febr. 2. 12:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, te hogy vagy vele, de én már óvodában is a csajokra vágytam. :D Persze mindenkinek máskor alakul ki az igény a nők iránt. Meg persze el lehet "hokizgatni" magadnak, de ha egyszer szexeltél, utána az előbbi már kevés lesz!!!


Megbántott egy lány? Esetleg öntelt vagy és úgy érzed senki nem elég jó hozzád? Mennyi idős vagy?


F/29

2012. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
16éves vagyok és nem vagyok öntelt am elég sok lány átba*ot már:/
2012. febr. 2. 12:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Oké, nem akartalak megsérteni, én kérek elnézést!


Akkor picit várj tényleg, míg nem találsz egy rendes lányt!


F/29

2012. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legjobb, hogy jól érzed magad barátnő nélkül. Nincs benned az a tudat hogy "már mindenkinek van barátnője, csak nekem nincs". Ez jó.


De azt nem értem hogy a barátaidnak ehhez mi közük, ha te így döntöttél akkor így. :D

2012. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen,h mások mit mondanak! Ha neked így a jó élj így.
2012. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem baj. Az a lényeg, hogy jól érezd magad.
2012. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek ment a zöld kéz;)
2012. febr. 2. 22:29
 10/11 I am God ***** válasza:

Nem gond, a barátnö ebben a korban igazából értelmetlen, mert a kapcsolatnak egyszer vége lesz, akkor meg ugye mi a szarnak. Inkább ne legyen és lehessen mindet csinálni amit megkívánsz, minthogy 2-3 évet elpocsékolj, és utána meg törjed a fejed, hogy minek is pazaroltad az idöd.


Nagy igazság, hogy amíg az ember egyedülálló, addig nincs elpazarolt nap. Senki nem kér rajtad számon semmit, nincs lelkiismeretfurdalás, nincs kinek mivel elszámolni.


22/F

2012. febr. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!