Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom miért ilyen gyermet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családom miért ilyen gyermeteg, aberált a nők és szexualitás témakörben? Miért csinálják ezt? 18F

Figyelt kérdés

Eléggé szánalmas amiket velem tett velem a családom lelkileg 3 éven át (most már nem merik megtenni), nevetesen lelki terrorban éltem ezen a téren és nem tudom, hogy valaha képes leszek-e megbocsálytani ezen a területen. A nagyszüleim minden ott tartózkodásnál kérdőre vonták a "nő ügyeim" és hogy "van-e, volt-e barátnőm, másfél év után megtörtem és behazudtam egy kapcsolatott (eljátszott randik, hazug "élmények", kitalált barátnő személyiség stb) Azt hittem ezzel letudom a dolgot, hát nem... Ezek után már a NEMI életem is érdekelt mindenkit, célkereszt voltam folyton, egy elnyomott és megszégyenűlt, megalázott senki. ("Mi az hogy nem volt még barátnőd? Ez hogy lehet? Ezt NEM hiszem el, BIZTOS hogy volt! Hallani akarjuk az igazat, nincs elötted magánéleted ilyen téren! stb)


Nos, a cérna év után bőven elszakadt, 2 hete ugyanis nagyon-nagyon keményen és tiszteletlenűl szembesítettem a nagyszüleim undorító dolgaival, aminek az lett a vége hogy 2 napig egyfolytában sírtak. Ekkor csodálatosan érzetem magam s a boldogságtól nevetve szaladtam kilómétereket az uttcán! :) Ma már azt mondják ha szóba jönnek a nők (már fel sem meri hozni senki) hogy "Mi most már nem merünk megszólalni."


Ami rendszeresen kiverte a biztosítékot nálam, az a szerlemi életem nagyítóval való vizsgálata, az undorító tiszteletlenség a személyes témáimmal kapcsolatban, a világ szinte ÖSSZES többi beszéd témájának elhanyagolása (Mert az biztos nem olyan izgi téma, elvégre az élet valóban csak a szexből áll...), a lelki zsarolás és terorr, a megkötés és "szabályozás"("AZONNAL" szerezz barátnőt), a szexuális életemben való túrkálás...


Valóban fontos fiatal korban minnél többet szerlemesnek lenni és szexelni, DE NEM attól leszek sikeresebb a nők terén ha FOLYTON szembesítenek ennek fontosságával és háborogva hüledeznek hogy "Óh te jó ég, fél éve nem voltam nővel egy 1 éves kapcsolat után!"... Valóban kínoz a szexuális vágy, az, hogy megölelhessek egy lányt, DE EZZEL MIND tisztában vagyok, nem kell "emlékeztetni" rá hogy "Ejhh de jó lenne fiatalon minnél többet dúgni!"... Majd ettől biztosan hamarabb találok párt és "boldogabb" is leszek.


Gyűlölöm, ha olyan sablonokkal jönnek hogy "A mának éljek, kapjam el a legyet röptéban!", nem egyszer voltam ezután olyan lelki állapotban hogy bántani fogok valakit fizikálisan. Az első, hogy aki ilyet mond, annak halvány fogalma sincs arról hogy milyen nehéz és összetett kérdés már maga az hogy szexeljünk valakivel, nemhogy párkapcsolatban. És attól, hogy mulandóságomra, egyszer eljövő halálomra figyelmeztetnek (elnézést a vulgáris kifelyezésért) nem fog egy punci sem tapsra az ágymaon teremni hogy kinyalhassam.


Nem hogy örülnének, hogy bőven 4-es átlag fölötti tanuló vagyok, becsületes és megbízható ahelyett hogy agyon iszom magam alkohollal és kábítószerek, elpartizom az agyam és bebaszva elkövetek egy bűncselekményt stb...


SZABAD egyén vagyok, azt teszek amit akarok, akkor és úgy szerzek barátnőt ahogyan akarok, ehhez senkinek semmi köze, legkevésbé nekik ezek után. Mégis milyen okból ilyenek ők, amilyenek?


2012. febr. 2. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
ha olvasni akarok könyvet kölcsönzökxD
2012. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vicuska87 ***** válasza:

Régen, már 17-18 évesen férjhez mentek. Ők nem tudják követni a világot, náluk még mindig ez a módi!

Ez nekik biztos jó szórakozás, pláne ha látják, hogy Te is felkapod a vizet rajta, akkor még jobban csesztetnek. Meg kell mondani nekik, hogy a Te magánéleted, az a te privát szférád, ők sem számolnak/számoltak be hogy kivel mikor hogy csinálták.

2012. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagymami,nagypapi! MAGÁNÜGY!


Ezzel el is lett volna intézve de Te egy másik utat választottál...

2012. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jobban örülnél ha azért pampognának hogy már megint kivel jársz? Engem például eltiltanak a fiutól ha nem szimpi, pedig már én is 18vagyok, egyszerűen ne vedd figyelembe amit mondanak!
2012. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bőven négyes fölötti átlagos van ilyen helyesírással, és fogalmazási készséggel...?
2012. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*d
2012. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

16:03


Sajnos nem volt leég nekik ennyi. Arra, hogy "Ez magányügy, ne zaklassatok vele!" az volt a válaszuk nemes egyszerűséggel, hogy "NINCS magánügy ilyen téren és hallani szeretnénk a választ!" Ezzel mégis mihez tudtam volna kezdeni? A legjobb, amit tehettem, 2 hete megtörtént, minden tiszteletett félredobva megtörtént a szembesítés, aminek mint írtam, nekik 2 napi sírás lett a vége, de bőven meg lett a hatása és (úgy tűnik) leálltak végre a témával.


Kedves másik kérdező!


Nyelvtanból és matekból 2-es vagyok (számolási és értelmezési nehézségeim vannak ezen a téren), úgyhogy ezért ilyen a helyesírásom, amilyen.

2012. febr. 2. 16:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy tisztáztad velük a magánügy definícióját.

Ne hagyd, hogy csak azért, mert unatkoznak és nincs más pletyka, a te szerelmi/nemi életedben turkálódjanak. Az, hogy emiatt elsírták magukat, nem neked kell bűntudatot érezned. Inkább tanuljanak öregségükre egy kis illemet...

2012. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezmiatt nelegyen bűntudatodm,fel a fejjel,ne törődj ezzel,nemcsak nálladvanigy,nállamis,pedig mégcsak 14vagyok.de ez most nemlényeg.pontosan igazad van,te életed,te rendezed,ne a nagyszüleid rendezzék.+abbanis,hogy jóllteszed,h 4eses vagy,szerintem te a mai pasik közül a kevés de normális kategóriába tartozol:) L/14
2012. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: túl komolyan veszed a dolgokat, és az értékrendeddel sincs minden rendben. Kicsit lazábban kéne venned az élet dolgait.

Én egyszerűen kezelem a másokkal való beszélgetéseket: ha jót mondanak, amiről szeretnék beszélgetni, akkor örülök, ha számomra rossz témát, akkor meg egyik fülemen be, másikon ki. Ennyi :)

2012. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!