Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek a milyen farok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek a milyen farok jön be amin több vagy kevesebb bőr van?

Figyelt kérdés

2012. jan. 13. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

...b@szod...

műf@szon sincs bőr, mégis használják...

2012. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem :D Mi az hogy kevesebb bőr mi van? Meg van nyúzva vagy mi ?


Amúgy ha arra gondolsz ,hogy lankadtan olyan ...izés... na akkor értem. De az meg miért zavarjon?

Vagy szőrt akartál írni?

2012. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az a lényeg h van rajta 20L
2012. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy mikor áll akkor a makkot betakarja vagy ne takarja be a bőr és ki melyiket szereti
2012. jan. 15. 16:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha áll akkor nem nagyon takarja be bőr. Nekem legalábbis visszahúzódik úgy a makkom feléig. És az dugásnál úgy is hátrahúzódik ha csak nincs nagyon rövid féked! Amúgy azt minden szexuális tevékenységnél "illik" lehúzni. hogy nézne már ki ha úgy szopnának hogy takarná a bőr. Ilyet nem is lehet :D
2012. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Örülök a felettem lévőnek hogy normális választ adott ilyeneket várok! Lányok is hajrá
2012. jan. 17. 14:21
 7/11 anonim ***** válasza:

01-15 17:35

És ha valakinek mégis olyan, hogy nem megy teljesen hátra a bőr, mert az övé olyan, az se búsuljon, mert a 17:35-ös válaszadó szerint inkább ne is szexeljen, mert milyen farok az már? Jól értem?

2012. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igazad van felettem lévő sztem sincs igaza
2012. jan. 20. 18:11
 9/11 A kérdező kommentje:
van akinek nagyobb a fitymája és mért baj az? én amúgy is lányokat kérdeztem
2012. jan. 20. 18:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem pl. baromira nem érdekel. Ez olyan, mint a lányoknál a punciméret, valamiért az emberek kitartóan próbálják magukat meg egymást neurotizálni a témával, miközben az egész kb. olyan, mint hogy valakinek egyenes vagy pisze az orra, vagy hogy mekkora a füle. A lényeghez az égvilágon semmi köze nincs.
2012. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!