Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg bolond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg bolond, aki sír egy lány után?

Figyelt kérdés
Sok hónap eltelt már azóta, hogy szakítottunk, de még nem akarom elfogadni. Sokan vigasztaltak, mondták felejtsem el, ha már ő nem érez úgy akkor hiába, majd egyszer úgy is megtalál az igazi. Pedig ne tudom őt elfelejteni, mindennap gondolok rá, és hát valahol reménykedek abban hogy megint összejönnénk. sokszor voltam ideges emiatt, mások előtt mindig jókedvűnek tüntetem fel magamat, pedig amikor egyedül vagyok bánatos, szomorú, és letört vagyok. Néha úgy érzem hogy már nincsen semmi ami motiválna az élethez. Ha esetleg látom őt mindig ez van a szemem előtt, hogy milyen gyönyörű szép ez a lány, és vele lehettem. Én lennék a világ legboldogabb embere ha ismét összejöhetnék vele.
2012. febr. 2. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem bolond, csak szerelmes, bár lehet, hogy kettő között nincs is akkora különbség. :S
2012. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akinek nem kellesz, az nem lehet az Igazi.

Akkor pedig mi értelme sírni utána?:)

2012. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát... van kapcsolata a szemem fényének? Haraggal váltatok el? Beszélgettek azóta?


16/F

2012. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem de én mégis megteszem majd ezután
2012. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem bolond csak szánalmas
2012. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Macs1209 ***** válasza:

Ne sírjon, hanem tegyen dolgokat. Ha nem megy, akkor

viselje férfiként a vereséget. De ez nem sírás, hanem

hiszti.

2012. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyi az a sok hónap? Nekem egy év volt azt kiheverni, hogy én hagytam el valakit. Mennyi lett volna, ha ő hagy el engem?
2012. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen ha csak nem utánam... ;)
2012. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!