Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket hogyan szégyenít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket hogyan szégyenítettek már meg a lányok?

Figyelt kérdés
írjstok kort példát is
2012. febr. 2. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehúzták a nadrágomat a suliban mindenki előtt nagyszünetben
2012. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
más?
2012. febr. 2. 22:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy csaj anno megvert CoD-ban :(
2012. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Sehogy mert nemvagyok 1 gyökér. Tiszteld a nőket s ők is tisztelni fognak.
2012. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az gimnáziumból, ahová járok elhívtam az egyik osztálytársnőmet randizni. Elég csúnyán lekoptatott. Később kitett egy képet facebookon, amin két nő tépte egymást. Az egyik barátnőjével pedig azon gúnyolódtak, hogy ők veszekednek rajtam.

Nekik ez vicces volt, nekem nem...

Aztán sokan csodálkoznak, hogy egyeseknek miért nincs önbizalma...

2012. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

18 vagyok

Kérdező veled is történt hasonló?

2012. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
hhát amikor egy csaj elkezd csépelni a kezével a suliban mett le hüly€ pics@ztam , és nem üthetek vissza mert"csaj":/:D
2012. febr. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lány nem tud megszégyeníteni.
2012. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A fejemhez vágta, hogy nem vagyok pénzes és így sosem lesz komoly kapcsolatom....


Azóta képtelen vagyok normális kapcsolatot kialakítani, mert hülye gondolatok keringenek bennem, mint például, hogy nem mondhatom azt, hogy "ne haragudj, de most ezt meg ezt nem, mert nem futja"....

2012. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kiss Dorcii ***** válasza:

Utolsó, e z hülyeség, ne így fogd fel.:DD Fel a fejjel, ilyet "épeszű" ember nem mond. ;)

15/L

2012. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!