Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket hogyan szégyenít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket hogyan szégyenítettek már meg a lányok?

Figyelt kérdés
írjstok kort példát is
2012. febr. 2. 22:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valóban, a pénz az nem probléma, olyan lányok 'várják el' akik még nem találkoztak rendes fiúval.
2012. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Köszi Dorci, hogy próbálsz erösíteni és természetesen igazad van, de nagyon nehéz.
2012. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kiss Dorcii ***** válasza:
Én elhiszem, hogy nehéz, engem is sokszor néznek le a pénz miatt..Én sem járok több tízezres márkás ruhákban, és nem is vagyunk gazdagok, de úgy érzem, amire szükségem van az meg van.. Manapság vannak nagyon elkapatott gyerekek, azok látják csak így a dolgokat, hogy minden a pénz körül forog. De próbálj meg ne foglalkozni vele, hidd el jobb lesz. :)
2012. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!