Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát, 16 F vagyok és az gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát, 16 F vagyok és az gond durva ha a nálam érettebb nők 30-ig is bejönnek és simán összejönnék velük? Testi kapcsolatba is bent lennék, vagy csak perverz vagyok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs azzal semmi gond, ha az érettebb nők jobban bejönnek. Persze csak egy bizonyos mértékig. Ha valaki 60-70 éves vénasszonyokra bukik, az már szerintem beteges. :)
2009. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok az előttem szólóhoz,később még megváltozhat az ízlésed is,amúgy meg gondolom azért igzatnak jobban az érett nők,meg szexuálisan úgy gondolod,hogy többet nyúthatnak!N/30
2009. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs vele gond. Ha vonzanak, akkor próbáld ki, tuti nem fogsz csalódni, én sem csalódtam anno.
2009. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
uhh kösz a válaszokat sokat segítettetek már ezzel is hogy tudom nem csak én vagyok így , miért szerintetek lenne nálam idősebb csaj aki összejönne velem ? netalántán itt az oldalon ?:P
2009. máj. 31. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2009. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok nő szereti a fiatalabb pasikat, úgyhogy simán össze tudsz szedni valakit. Ha itt ezen az oldalon nem is, nézz szét a társkeresőkön. Mind1 milyen korhatárt írt ki, hogy kit keres, ha tetszik írj neki, aztán lehet összejön. Nekem is több sikerült már így, vagy akár utcán, kávézóban, akárhol. Szemezés, odamész, aztán kész.
2009. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm anyja 40 éves, és 26 éves fiúval jár.

Mi a probléma? :)

2009. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gerontofiliának hívják.
2015. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!