Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptattak le titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptattak le titeket fiúkat a lányok?

Figyelt kérdés
meséljétek el, esetleg hogyan aláztak porig, szégyenítttek meg úgy hogy elvesztettétek az önbizalmatokat, írjatok kort is
2012. febr. 3. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Még 2 éve volt a legmegalázóbb esetem:/


Volt egy lány,azt láttam rajta,hogy bejövök neki,és elkezdtünk találkozgatni, nagyon jól éreztük magunkat meg minden,folyton mindenféle jeleket adott,és egyre jobban érdekelt, néha játszotta az "elérhetetlen",de aztán mindig előtűnt valahonnan, udvaroltam neki, törődtem vele,a kedvében jártam,és látszott rajta,hogy örül ennek. És aztán eljött a pillanat,amikor bevallottam neki az érzéseimet,na az nagyon csúnya pillanat volt, ugyanis a szemembe vágta,hogy ő egész végig nem érzett irántam semmit,és még azt se ismerte be,h végig játszott velem, azt mondta,ő nem is tudott róla,h jeleket küldene. Piszkosul fájt,mert sok energiám volt benne, azóta bizalmatlanabb vagyok a láynokkal szemben,nem értem miért nem tudják rögtön a szemembe vágni,h nem jössz be és kész.

2012. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lány: Csinálj úgy mint a festék.


Én: Azt, hogy kell?


Lány: Kopj le.


:(

2012. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kort is írjatok lécc
2012. febr. 3. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt, aki pofátlanul és volt aki "kedvesen" tette. Ezért nem hiszek egy nőnek sem azóta, csak ha fizet érte.


25F

2012. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"bocsi, nyugodt nyarat akarok"
2012. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy 2 hónapja történt ez.

Van egy lány az osztályba, aki nagyon tetszik nekem, ezért megkértem az egyik barátomat, hogy cseréljünk helyet. Beleegyezett és akkor szinte egész nap néztem. Majd a suli előtt vártam rá sokszor meg követtem a kollégiumig. Ezt követően kb. másfél hónap múlva megkérdeztem:

-Lenne-e kedved moziba jönni?

-Bocsi, ma sokat kell tanulnom, majd legközelebb.

El is jött a legközelebb, ez 2 héttel később volt:

-Megkérhetlek arra, hogy elkísérjél moziba?

-Nem,szálljál le rólam, hagyjál békén, tűnj el az életemből! Fogd fel, hogy nem akarok!


Pedig kedves, udvarias, előzékeny vagyok mindenkivel, de Vele jobban, mint a többiekkel. De még mindig bízom a szerencsében, mert a remény hal meg utoljára :) 15/F

2012. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!