Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a kozmetikusom! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a kozmetikusom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég elmentem egy kozmetikushoz, aki már első látásra nagyon szimpatikus volt! Szép, göndör haja van, gyönyörű szemei, kellemes hangja...Nagyon jót beszélgettünk a kezelés alatt, többször megjegyezte, hogy mennyire hasonlóak vagyunk és mintha saját magát látná bennem...

Aztán egy nap kétszer is összefutottunk a városban, ami azért nem lehet véletlen!

Ő harminc év körüli, én 20 vagyok. (Igen, nő és én is az vagyok.) Van barátja...de mégis. Sosem éreztem ilyesmit senki iránt, szerintetek merjek közeledni felé? Ha igen, hogyan? Vagy van valami tippetek?


2012. febr. 3. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Erre két dolgot tudok mondani:

-Ne kezd te is!

-Amúgy is öregebb...

2012. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Próbálkozz be nála hátha..

Azt hogy hogy azt nem tudom hetero pasi vagyok amivel én próbálkoznék az neked nem válna be.

2012. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kicsit komolyabb válaszokat várok. Örülök, hogy egyesek ezen jól szórakoznak, de nem poénnak szántam a kérdésemet.
2012. febr. 3. 16:30
 4/18 anonim ***** válasza:

Vesd neki fel az ötletet, hogy az arcbőrőd mellett a puncidat is kezelhetné.


Nem tudom, hogyan ismerkednek a leszbikusok, de szerintem, ha közlöd vele szemtől szemben, hogy vonzódsz hozzá abból nagy probléma nem lehet. Vagy bele megy vagy nem. Lehet bevesznek harmadiknak a barátjával.

2012. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem elriasztani akarom. Tényleg nagyon tetszik, mint ember. De fogalmam sincs, nem szoktam harmincasokkal ismerkedni.
2012. febr. 3. 16:50
 6/18 anonim ***** válasza:

intim gyantázást is vállal?

Ha igen akkor csináltasd meg a puncidat.....

És közben faggasd ki hogy ő pl mivel szőrteleníti magát ott?

Mond neki hogy bárhogy csinálod 2-3nap alatt visszanő és a barátodat zavarja amikor kinyal.(persze ne így mond neki ahogy leírtam kicsit finomabban)

És máris a jó témáról beszélgettek.

2012. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, csinál. Már én is gondoltam rá, de akkor meg letámadásnak veheti az egészet... És olyan kedves és aranyoooos, hogy megszakadna a szívem, ha megsérteném.
2012. febr. 3. 17:40
 8/18 anonim ***** válasza:

Vagy-vagy nem kell elkapkodni.

Nem muszáj elsőre belebonyolódni a második harmadik alkalomnál is rá lehet térni a tárgyra.....

Csak ha ott nyúlkál nem fogsz benedvesedni????

Tudom hogy nem kellemes a gyanta de csak ott nyúlkál.

Bár ha felizgulsz elmondhatod neki hogy van benned egy kis leszbikus hajlam.

Hátha az lesz a válasz hogy benne is.

Volt már ilyen kalandod?

2012. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem volt. :(
2012. febr. 3. 21:26
 10/18 anonim ***** válasza:
Lett vmi a dologból végülis?
2012. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!