Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy törölhetnék ki valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy törölhetnék ki valakit a szívemből, akit tilos szeretnem?!

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
del *.*
2012. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt aztán kifejtetted.. ki az? Rokon? veled egynemű? vagy miért nem szabad szeretned?
2012. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gondold azt, h kötelező... már nincs is kedved hozzá, igaz?
2012. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondold azt hogy ha szereted ki kell olvasnod az Egri csillagokat. (Mondjuk szerintem k*rva jó könyv volt, de rajtam kívül mindenki utálta/senki nem olvasta ki).
2012. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne akard kitörölni mert annál nehezebb lesz. És ugysem fogod tudni elfelejteni.

Csak akkor leszel túl rajta ha lesz valaki más akit igazán szeretni fogsz..és akkor ezaz illető csak egy emlék lesz.


Ezt elfogadni kell és beletörődni, vagy nem szerelemmel gondolni rá hanem csak mint egy kalandra vagy barátra.

Vagy áttenni barátnak.


Amúgy miért kell elfelejtened??

2012. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért kell elfelejtenem,mert messze lakik,nincs lehetőség találkára.
2012. febr. 3. 17:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Az egyetlen mód az idő. Amivel meg tudod gyorsítani az időt az az alkohol. Bár az nem mindig jó módszer. Erről az ihm jut eszembe mikor bort kóstoltak és a csávó csak issz nem köpi ki és akkor:

-Te nem köpöd ki?

-Ááááh, majd a végén egybe!


A második offom meg hogy nem hiszem el hogy léteznek ilyen emberek akik szerették azt a könyvet.

2012. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Járj el szórakozni barátokkal,ismerkedj,szabadidődben is csinálj valami értelmeset ami eltereli a figyelmed.Az idő majd megoldja a gondod.Ha lassan is,de előbb utóbb menni fog.:/


Én is elolvatsam a könyvet.:D Jó,de én pl az Édes Annát szivesebben olvastam.Az még egy nagyon jó kötelező.:D

2012. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!