Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 oras surgossegi utan Tilos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 oras surgossegi utan Tilos a sex?

Figyelt kérdés
Rosszat Tesz ha 72 oras utan szeretkezunk vagy egyaltalan nincs rossz hatassal?
2012. jan. 1. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha védekeztek, akkor tök mindegy.
2012. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hehe, jó buli lehetett:D
2012. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaja. Nagy buli volt... de akkor ha brevetted a ket tablettat nem gond ha szexelunk? Nem tesz rosszat neki?
2012. jan. 1. 13:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Védekezni kell, nem 72 órás tabikat szedegetni eszetlenül. Gumi is van.
2012. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha védekeztek akkor teljesen mindegy. De ha te vagy a csaj akkor jól tolod. Baleset van (remélem legalább próbáltatok védekezni...) beveszed a 72 órásat és nem azon izgulsz, hogy nehogy terhes legyél hanem már a szexen jár az agyad. ügyi vagy
2012. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En a pasi vagyok: ) amugy vedekeztunk s elszakadt... o nem gondolkoddik a szexen de en szeretnem tudni hogy karose neki ha csinalnank
2012. jan. 1. 13:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha védekeztek szerintem nem lenne baj, de ha a csaj helyében lennék tuti görcsölnék rajta...
2012. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is vettem be anno, és szexeltünk utána. Csak védekezni kell, na igen. És a hormonális fogamzásgátlást hanyagolni kell egy időre, hogy kitisztuljon a mostani a szervezetből.

És nem paráztam, hogy terhes leszek. Megtettem a szükséges lépéseket, kicsit csúszott a menesem, most már a tablettára kell számolni 21 napot, és oké lesz.

2012. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Előtte sem kellett volna szexelnetek te hülyegyerek!
2012. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!